2 апреля • обновлено в 19:44
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

Як Зеленський олігархів комісарами й сенаторами в регіони призначав

Була в більшості Президентів України мрія – створити двопалатний парламент. І щоб у ньому, в нижній палаті пересічні депутати дискутували, сварилися й голосували, а у верхній палаті – поважні й багаті сенатори разом із Президентом рішення ухвалювали. Найближче до цієї президентської мрії був Кучма – він і Референдум з цього питання провів й проект Конституції запропонував. Ющенко продовжив його справу й презентував вже власний варіант Конституції, де майже слово в слово переписано ідею двопалатного парламенту з нижньою Палатою депутатів, яка обирається від партій, і верхньою – Сенатом, який обирається від регіонів. В Януковича про це мова йшла, але до реальної дії не дійшла.

І от нині бачимо, що без внесення змін до Конституції як Ющенко, і без Референдуму як Кучма, Зеленський створив при собі своєрідний сенат із олігархів. Він делегував олігархів в регіони, де ті мають свій бізнес і зв’язки, керувати Антикризовими штабами. Тобто очолити боротьбу з короновірусом, допомогти фінансами, людьми, одним словом стати сенатором в американській моделі влади й комісаром в більшовицькій. Отож, взялися за справу, точніше за області: Ярославський з Кернесом – Харківська; Косюк – Київська і Черкаська; Пінчук – Дніпропетровська; Веревський – Полтавська і Кіровоградська; Ахметов – Івано-Франківська, Львівська, Донецька і Луганська; Коломойський – Запорізька; Новинський – Херсонська; Палиця – Волинська; Ставніцер – Одеська; Герега – Хмельницька.

Як на практиці це виглядає, бачимо у Харкові. Ярославський з Кернесом керують, а очільників ОДА, яких офіційно Президент призначив, не лише за керівників – за людей не вважають! Таку нинішня керівна трійка держави Зеленський-Єрмак-Шефір запропонувала на час карантину модель феодально-олігархічної України! А були мільйони виборців, які мріяли бачити вищезгаданих олігархів у в‘язницях, а не в статусу регіональних комісарів-сенаторів. Та що там виборці, сам Зеленський обіцяв олігархів простими платниками податків зробити, а Косюка бідного за бюджетні мільярди взагалі ганьбою публічно затаврував! А от як воно вийшло!

Бо президенти змінюються, а ідеологія "гроші й влада – понад усе" залишилася незмінною.

П.С. У мене запитання до депутатів ВР, Уряду й керівників ОДА від “Слуги народу”: то ви погодилися на те, щоб олігархи, які ще позавчора служили Януковичу, вчора – Порошенку, а всі часи Незалежності – приватизовували, оптимізовували, виводили, вивозили й скуповували нині керували країною разом із вашим Зеленським?!

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Место
8
Комментарии
8
9
Смешно
47
Интересно
131
Печально
18
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Ильчук Андрей
Ильчук Андрей
Двухпалатный парламент или нет в стране с государственным карго-культом вообще не важно. По Конституции власть народ, а по факту народ бесправен настолько, что для него даже определения нет с признаками определяющими кто он такой. Раз народ официально никто, то и власть его официально никакая. И любые действия, даже те, что во вред народу, вполне возможны. А почему нет, если народ никто и ему поэтому неизвестно что полезно? Государство просто свора вырожденцев неспособных логически рассуждать. В двух палатах оно будет или останется в одной, это неважно, эти невменяемые в любом состоянии один и тот же карго-культ. Правильно, что клоун президентом, хоть поржем, раз до этого все дошло.
Показать комментарий полностью
canger ralph
canger ralph
Выбор простой: Зе - end или Украина ends...
Показать комментарий полностью
Emа Ol
Emа Ol
Про що б там не гуділи, а своїми "призначеннями" Зеленський остаточно розписався у власній неспроможності керувати державою.
Показать комментарий полностью

Коронавирус. Самое важное

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги