Примите участие
в розыгрыше
1 кг кофе в зернах Участвовать
Приз
БлогиМир

/Новости политики

Стартує "Білоруська весна 2011”

189

У рамках фестивалю “Білоруська весна 2011”12 травня о 16.00у Центрі візуальної культури НаУКМА відбудеться дискусія “Тюрма як матриця суспільної свідомості пострадянських країн: Україна-Білорусь” за участю екс-політв'язня, одного із засновників БНФ, В’ячеслава Сівчика та члена правління УкраїнськоїГельсинськоїСпілки, громадського діячаВолодимира Чемериса.

О 17:00 відбудеться інтерактивна презентація проекту “Убедительная победа”Марини Напрушкіної.Проект є мистецькою інтерпретацією подій, пов’язаних із президентськими виборами у Білорусі з одного боку –повідомлення незалежної преси та свідоцтва очевидців, з іншого –офіційна державна пропаганда.

Паралельно з цими подіями відбуватиметься майстер-клас із тюремного мистецтва. Ліплення з хліба – одне з улюблених занять політв’язнів. За півтори години ви освоїте основи виготовлення з хлібної м'якушки предметів, що допомагають розважатись і самовиражатись у в'язниці.

У п’ятницю,13 травня, із 10:00 до 17:00 у Центрі візуальної культури НаУКМА відбуватиметься медіаперформанс “Чистосердешне зізнання” за участі поета і перекладача Сашка Ірванця, а з 17:00 розпочнеться дискусія. Тема акції – “Білорусь як машина часу”: країна відкотилася на десятиріччя назад. Натомість, при збереженні наявної динаміки суспільно-політичних змін в Україні, білоруська дійсність – наше близьке майбутнє.

Організатори фестивалю – творча ініціатива“Білоруський десант”.

Події фестивалю проходять у Центрі візуальної культури НаУКМА за адресою: Староакадемічний корпус НаУКМА, 1-й поверх (вул. Сковороди, 2).

Нагадуємо, що до 13 травня з 10:00 до 18:00 тут триває виставка «Особливий режим/Special Treatment» .

Подпишись на Telegram-канал и посмотри, что будет дальше!

Наши блоги