Примите участие
в розыгрыше
квадрокоптера с HD камерой Участвовать
Приз
БлогиМир

Щоб жити краще, ми самі повинні змінитись і почати використовувати можливості

4.1т

Зараз кільканадцять американських штатів і міст борються між собою за те, щоб саме у них інтернет-гігант Amazon збудував свою другу штаб-квартиру.

До конкурсу приєдналась навіть Канада, оскільки там справді є за що поборотися. Територія, на якій Amazon врешті решт обере свій майданчик, отримає 5 млрд доларів інвестицій і не менше 50 тис. нових робочих місць. Цікаво і те, що більші шанси на перемогу у невеликих містечок, де менше інфраструктурних проблем і вища продуктивність праці. Так у глобальній економіці супер фірми створюють супер місця, які забезпечують супер розвиток і відкривають можливості.

Світ змінився, тепер значення мають не тільки люди як трудовий ресурс, але і місця. Іншими словами, люди будуть жити краще, якщо розвиватимуть території. Що менше державних субвенцій отримує територія, тим більше буде можливостей у перспективі. Чому? Тому що соціальні виплати і державні субвенції підтримують людей, допомагають вижити, але при цьому консервують економіку території.

В Україні державні реформи дають умови для притоку інвестицій, а далі все залежить від нас. Більшість інвестиційних проектів сьогодні реалізується саме на місцевому рівні. Але кредитні кошти міжнародних фінансових організацій для допомоги підприємцям навіть наполовину не вибираються. Нещодавно Європейський інвестиційний банк надав Україні черговий кредит 400 млн євро, ресурс для підтримки малого та середнього бізнесу. Щоб жити краще, ми самі повинні змінитись і почати використовувати можливості.

Я думаю і нам треба запрошувати і пропонувати гарні умови для таких компаній і навіть варто розробити законопроект з окремими преференціями для компаній які інвестують 5 млрд дол. і створюють робочі місця для 50 тис. людей.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Место
Источник

Наши блоги