Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Місія нездійсненна

5.1т

Безліч українських політиків та експертів сприйняли появу спецпредставника адміністрації США Курта Волкера, як сигнал підтримки адміністрацією президента Трампа України у національно-визвольній війні з країною-агресором Російською Федерацією.

Після початку перемовин та консультацій між Волкером та радником Путіна Владиславом Сурковим з питання припинення бойових дій на Сході нашої держави до яких навіть для годиться не запросили представника України, я зразу сказав, що ця національна ганьба коли без участі моєї країни вирішують її долю, добром для нас українців не скінчиться.

Виявляється як у воду дивився!

Вчора спецпредставник Держдепу США по Україні Курт Волкер під час телефонного брифінгу в Брюселі заявив: "Українська сторона має виконати мінські угоди", - відмітивши, що, має бути реалізований закон про особливий стату Донбаса.

З його слів, США згідні з тим, що контроль України над кордоном з РФ повинен бути відновлений тільки після виконання політичних пунктів мінських угод. "Встановленню контролю над російсько-українським кордоном повинно передувати рішення політичних питань, - сказав Волкер. - В ряду цих питань - статус Донбаса, проведення місцевих виборів в регіоні".

Такий сценарій урегулювання збройного протистояння на Сході є абсолютно НЕПРИПУСТИМИМ для України!!! Про жодні особливі статуси Донбаса а тим паче проведення жодних виборів на окупованих територіях навіть МОВА ЙТИ НЕ МОЖЕ!!!

Це ніколи не буде сприйнято українським суспільством, а спроби нав’язувати українцям такий план дій силою призведе до надзвичайно жорстких потрясінь в середині нашої країни! В такій конфігурації миротворча місія Волкера просто не здійснена!

Враховуючи вчорашні висловлювання Волкера про особливий статус Донбаса та вибори на окупованих територіях, які є абсолютно не прийнятними для переважної більшості українців вважаю, що назріла необхідність запросити спецпредставника США по Україні до українського парламента для надання роз’ясненнь, щодо змісту перемовин з Сурковим та вище згаданих висловлювань.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги