Ляшко пообіцяв навести залізний порядок на українських дорогах

2.7т

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом із міністром інфраструктури Володимиром Омеляном відкрили відремонтований відрізок дороги у Чабанах довжиною 4 кілометри.

Роботи коштували майже 20 мільйонів гривень, 12 з яких було виділено з державного бюджету за зверненням Радикальної партії.

Решту забезпечили сільська і районна ради.

Під час урочистого відкриття Олег Ляшко заявив, що ця дорога - тільки початок.

"Менше дураків при владі, більше нових доріг в Україні. Досить хаосу і анархії! Разом ми наведемо залізний порядок", - наголосив політик.

Народний депутат зазначив, що дорога має стратегічне значення не тільки через близькість до столиці.

"Ділянка дороги Чабани-Новосілки - це початок дороги життя. Адже вона веде до моєї рідної Луганщини. Переконаний, дуже скоро ми звільнимо наші території і з цієї дорогою їхатиме техніка, щоб відновлювати наш Донбас", - підкреслив лідер РПЛ.

Ляшко розповів, що ця дорога - не єдиний інфраструктурний об'єкт у Чабанах, яким опікується його команда.

"Наступний великий проект, який ми реалізуємо у Чабанах - школа на 700 учнів із басейном та спортивним комплексом. Наша команда докладає усіх зусиль, щоб 1 вересня 2018 учні зайшли у новенькі класи", - розповів народний депутат.

Також у найближчих планах відремонтувати ділянку дороги між Крюківщиною та Лісниками і частини одеської траси з улаштуванням надземного пішохідного переходу.

Нагадаємо, раніше Ляшко розповів як в Україні руйнують вугільну галузь

Персона
Место

Наши блоги