17 октября • обновлено в 01:42
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Блоги - Новости политики

Посадки – будуть!

49.9т Читать материал на украинском

Вже зараз, в перший день після виборів, можу окреслити ключові позиції стосовно сфери національної безпеки і оборони, на яких стоятиме нова влада.

Перша позиція. Армія буде професійною та добровільною (без ганебного примусового призову). Вона буде підсилена постійно діючим резервом та системою територіальної оборони.

Друга позиція. До керівництва армією будуть залучені бойові офіцери, які націлені на перемогу та здатні зберегти життя солдата.

Третя позиція. Бюджет Міністерства оборони буде максимально відкритий для громадськості. Кожна людина матиме можливість проконтролювати кожну копійку, ефективність використання і доведення її до солдата. Ми не збираємося продовжувати практику приховування видатків на якісь закриті програми і незрозумілі нікому проекти. Саме ця відкритість і ефективність дасть можливість збільшити розміри грошового забезпечення військовослужбовців та довести його рівень до рівня грошового забезпечення у країнах-членах НАТО.

Четверта позиція. Держава забезпечить достойне життя військовослужбовця і у час, коли він служить, і тоді, коли він вже звільнений у запас або у відставку. Службове побутове житло – у найкоротші строки. Соціальний пакет для військовослужбовців, куди входить медичне страхування, можливість навчання у вищих військових навчальних закладах, підтримка сімей військовослужбовців і так далі.

Окреме питання - добровольці. Всі громадяни України, які брали участь у відсічі агресії і які до цього часу ще не отримали посвідчення УБД або документально не підтверджено, що вони є учасниками бойових дій - по кожному персонально буде вивчено стан його справ і по кожному персонально буде прийняте рішення. Персонально. Ми вже думаємо над цим питанням - із залученням добровольців.

П’ята позиція - державне оборонне замовлення. Воно буде максимально у відкритому доступі. Бізнес України абсолютно чітко отримає конкурентні умови роботи на ринку розвитку озброєнь. Умови для всіх будуть рівні - що для державного бізнесу, що для приватного. Армія отримає надсучасну високотехнологічну зброю, а державне оборонне замовлення стане стимулом розвитку фундаментальної науки та проривних технологій.

Державний концерн "Укроборонпром" буде реформований. Ніхто більше не зароблятиме на крові. Він буде позбавлений повноважень щодо формування військово-технічної політики та буде утворено центральний державний орган виконавчої влади, який відповідатиме за формування та реалізацію військово-промислової політики.

Шоста позиція. Сили безпеки та оборони продовжать інтенсивну співпрацю з НАТО та відповідними структурами Європейського Союзу. Зокрема, щодо вирішення питань досягнення взаємосумісності під час проведення можливих спільних операцій. Ми чітко будемо підтримувати виконання тих заходів, які закладені у щорічну Національну програму співробітництва "Україна-Нато" під егідою комісії "Україна-Нато".

Деякі з цих питань реально вирішити за три місяці. На виконання деяких знадобиться рік.

Можу абсолютно точно запевнити: всі, хто якимось чином дотичний до численних напівкримінальних схем щодо паливно-мастильних матеріалів, порушень в системі забезпечення ЗСУ – не уникнуть відповідальності. Документи по всіх цих посадовцях будуть передані до прокуратури для прийняття рішення. Очевидно: посадки будуть.

І останнє. Правда стосовно Іловайська, стосовно Дебальцевого, стосовно початку війни у 2014 році, стосовно захоплення Криму – буде оприлюднена. І максимально доведена до логічного завершення. Вже найближчим часом люди дізнаються правду. Ніхто не збирається нічого ні від кого ховати. І посадові особи, які ухвалювали рішення чи бездіяли там, де треба було діяти – будуть притягнуті до відповідальності.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Читайте все новости по теме "Война" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

55
Комментарии
112
225
Смешно
100
Интересно
7
Печально
45
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Balinskyi Oleksii
Balinskyi Oleksii
Так а кто это пишет? Раднык? Член команды? Кто его собирается слушать вообще?
Показать комментарий полностью
Петроковський Еліезер
Петроковський Еліезер
Чомусь в Ізраїлі (у воюючій країні), призов не є ганебним явищем (там призиваються ще й дівчата), а у вас є. Краще займіться картоплею, чи садочком. Не зачіпайте армію.
Показать комментарий полностью
tarabar tarabar
tarabar tarabar
Хрыч, а что это ты НАЗВАНИЕ агрессора написать постеснялся? Боишься, путин а-та-та по попке надает? Или личная месть Грица Пепу настолько сильна, что ради нее вы готовы Украину сдать? Что такое "стосовно початку вийны"? У тебя есть сомнения, КТО ее начал? И если ты не в курсе, с украинской стороны в начале войны отвечали российскому агрессору украинские добробаты, когда Пепа еще только готовился собирать бамажки на избиручастках. Смотри, не ошибись РОКОВО.
Показать комментарий полностью

Блоги / мнения

ads pixel