БлогиМир

Грузини наносять удар у відповідь

23.2тЧитать новость на украинском

Попутний вітер з грузинської сторони приніс нам документи, які свідчать нібито про співпрацю Петра президента Олексійовича з російськими спецслужбами. Там є все. І заснування Партії регіонів, і Ліпецька фабрика, і обіцянка не вчиняти дій, які б суперечили російському законодавсву та йшли в розріз з інтересами Россії. Прес-служба Порошенко вже оприлюднила спростування, повідомивши в якості доказу, що син президента в 2007 році був неодружений. Сам по собі цей аргумент є доволі контроверсійним. Адже на державу-окупанта в Україні працюють і ті, хто має одружених дітей, і ті хто не мають. Ну, то таке. Нас же має цікавити геть інше - "Навіщо?". Навіщо з‘явився цей "викривальний доказ", що його розганяють по шпальтам ЗМІ всі відверті російські агенти в Україні?

В сучасній Британії є доволі цікава інтерпретація старовинної аристократичної забави - "Лисячого полювання". Якщо раніше кожен рік будь-який лорд без жодного сумління додавав собі девідентів, влаштовуючи полювання на лисицю у своєму маєтку, то сьогодні такий спосіб наголосити на вірності традиціям стає неприйнятним. Грінпіс та інші лисолюби не залишають жодного шансу англійським аристократам похизуватися трофеями. З іншого боку, багато англійців, особливо в наші буремні часи, хотіли би знати, що є щось у старій та добрій Англії, що незмінне та вічне. Наприклад, британська знать, що мчить на породистих конях за сворою справжніх англійських гончих, які заганяють лиса. Для того, щоб і сучасні правила охорони довкілля були ситі, і виборці-консерватори задоволені, було вигадано правило, що палювати можна не на лисицю взагалі, а на суто конкретну тваринку, яку полічають маячком.

Вважається, що таким чином під утилізацію підпадає стара, або хвора лисиця. Інших чіпати не можна. Вихід нібито мав задовольнити всіх, тому що навіть захисники природи не можуть не погодитися, що інколи популяцію треба чистити від хворих та кволих. Але й захисники довкілля не за пічкою народилися. Вони вигадали спосіб, як зірвати полювання і при цьому не сперечатися з англійськими традиціями. Уявіть собі. На шляху ватаги, яка жене лисицю, з‘являються десятки лис. Собаки в шоці, полювальники розгублені. Лисиць багато, але вполювати можна тільки одну. Причому не будь-яку, а ту саму. Всі лиси справжні, а тільки одна істинна. Але як відшукати істину в натовпі справжніх лисиць?

Підозра в співпраці президента з країною-агресором є величезною загрозою для України. Адекватність деяких пунктів мінських домовленностей, штучно створена вольниця для російського бізнесу в Україні, неприйняті під маніпулятивними приводами закони про окуповані території, лояльність українських судів до російських найманців та безкарність поплічників Януковича, гібридно-санкційний Медведчук - все це підстави для підозр. Це питання, на які хотілося б почути відповідь. В часи великої загрози в українців не мають залишатися підстави для сумнівів в тому, що президент країни діє виключно в інтересах України. Є рішення, які не мають прийматися без широкого обговорення. Мені байдуже, чи справжні ті папірці, чи то підробка. Адже "зрада", викладена в них, не варта уваги. Слідкуйте за маячком, а не за лисячим хвостом.

Читайте все новости по теме "Законы Порошенко по Донбассу" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги