БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Перемога за нами: Україна проти Росії у Міжнародних судах

25 травня Трибунал ООН з морського права у Гамбурзі постановив, що Росія має звільнити 24 українських моряків і три судна, захоплені в районі Керченської протоки понад 6 місяців тому.

3-7 червня відбулися слухання у Міжнародному суді ООН в Гаазі, де Україна звинуватила Росію у порушенні Конвенції ООН про недопущення фінансування тероризму та Конвенції про заборону дискримінації за расовою ознакою.

Суд в Гаазі

Суд в Гаазі

Із 10 червня у Міжнародному арбітражі (Постійна палата третейського суду) в Гаазі у Нідерландах триває попереднє слухання звинувачень України про порушення Росією Конвенції ООН з морського права у Чорному та Азовському морях і, зокрема, в Керченській протоці.

Окрім Міжнародного арбітражу українські позови проти Росії подані в усі провідні міжнародні судові інстанції: Міжнародний суд ООН, Міжнародний кримінальний суд, Трибунал ООН з морського права, а також Європейський суд з прав людини.​

Висновок: так, вони дуже хочуть зняття санкцій та повернення у ПАРЕ, але не вийде. Наш МЗС та юристи працюють добре. Дяка.

Ты еще не читаешь наш Telegram? А зря! Подписывайся

Читайте все новости по теме "Санкции против России" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

24
Комментарии
20
24
Смешно
146
Интересно
2
Печально
9
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы
Shlagov Poster
Shlagov Poster
Підставою для даного обговорення є заперечення Росії щодо юрисдикції Гаазького арбітражу в цій справі. Слухання пройдуть в два раунди. 10 червня перші усні аргументи висловить Росія, 11 червня - Україна. Друга можливість для висловлювання аргументів у сторін буде, відповідно, 13 і 14 червня. У разі якщо суд прийме рішення, що він уповноважений розглядати даний позов, розгляд по суті почнеться, за прогнозами українського МЗС, не раніше 2021 року.
Показать комментарий полностью
Федяков Алексей
Федяков Алексей
Ложь какая-то. Врет Баба, как дышит. Факт: моряки-нарушители сидят и будут сидеть до суда. И Россия скоро будет в ПАСЕ, а Украина плакать и истерить!
Показать комментарий полностью
Povalyaev Vladimir
Povalyaev Vladimir
олень балаба , ну брось БРЕХАТЬ ! жаль что ОДЕССА ГОРОД-ГЕРОЙ держит таких ПАДОНКОВ,как лёша-сын КОСТУСЕВА , марика гордиенко, равнодушный - ЖОЛБ из думской-нет ,стерненко...
Показать комментарий полностью

Блоги / мнения

ads pixel