БлогиМир

"Батьківщина" зареєструвала проект постанови про визнання діяльності уряду незадовільною

8.2т

"Батьківщина" зареєструвала проект постанови Верховної Ради №6385 про відхилення звіту Кабінету Міністрів України та визнання діяльності уряду Володимира Гройсмана незадовільною.

Відповідний проект постанови опубліковано сьогодні на сайті Верховної Ради, пише прес-служба "Батьківщина".

Нагадаємо, сьогодні, 14 квітня сплив річний термін імунітету Кабміну Гройсмана.

На переконання "Батьківщини", звіт Володимира Гройсмана про річну діяльність його уряду свідчить, що реформи, про які каже прем’єр-міністр, виконуються не в інтересах людей, а виняково правлячих кланів. Більш за те, реформ як таких у звіті уряду взагалі немає.

Як неодноразово наголошувала лідер партії Юлія Тимошенко, Кабмін Гройсмана демонструє суспільству "фейкові реформи", які призвели до шаленого зростання комунальних тарифів, масового закриття шкіл в сільській місцевості та тотального зубожіння українців.

В українського народу, на переконання лідера "Батьківщини", є лише два шляхи виходу з глибокої кризи: або терпіти цю наругу, або негайно змінити уряд.

Нагадаємо, 10 лютого "Батьківщина" зареєструвала проект постанови №6076 про відставку Володимира Гройсмана з посади прем’єр-міністра. Але через годину цей проект постанови зник з офіційного сайту Верховної Ради. Це відбулось всупереч нормам Регламенту ВР та стало нечуваним свавіллям з боку спікера Верховної Ради Андрія Парубія, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та президента Петра Порошенка.

Наши блоги