Украинской армии исполнилось 25 лет: лучшие пожелания военным из соцсетей

3.3т

Украина 6 декабря отмечает 25-ю годовщину создания своих Вооруженных Сил.

Первые лица государства и простые украинцы поздравляют свою армию с профессиональным праздником.

"Обозреватель" выяснил, чего в этот день желают украинским военным в соцсетях.

Петро Порошенко

"Від щирого серця вітаю з 25-ю річницею створення Збройних Сил України!"

Віктор Муженко

"Мені за честь командувати нашою армією.

Всім бажаю перемоги!

Вона буде нашою, адже ми боронимо рідну землю!

Вічна пам'ять полеглим. Слава Україні!"

Volodymyr Groysman

"Друзі, вітаю з Днем Збройних Сил України!

Вдячний кожному українському воїну за незламну волю, відвагу та патріотизм. Україна пишається своїм військом, яке завжди на варті нашої свободи і незалежності. Зі святом!"

Юрій Луценко

"Слава нашим Збройним Силам!"

Iryna Gerashchenko

"Сьогодні 25 років Збройним Силам Украіни - головному гаранту нашої Незалежності і безпеки. Дякую кожному воїну, пишаюся знайомством і дружбою з тими офіцерами і солдатами, кого знаю особисто. Коли чую ваші позивні – серце наповнюється гордістю, що знаю особисто.

Маю борг перед ЗСУ – звільнити тих наших героів, які ще в полоні. І це моя заповітна мрія: обняти їх на волі, і над цим ми працюємо . Дуже болить, що цей процес блокується РФ і зрадниками-маріонетками з ОРДЛО.

Наша Армія має найбільшу довіру суспільства. Нашу армію знищували і розкрадали 20 років міністри, деякі нечесні генерали і деякі негідні високого звання офіцери, солдатів примушували будувати свої дачі, а не укріпляти кордон. Крадії і зрадники мають відповісти за законом – і це борг перед ЗСУ нашої ГПУ, військової прокуратури, всіх слідчих органів.

Наша армія відродилася і збудувалася наново за останні три роки. В тому числі за допомогю волонтерів. Символічно, шо ці два важливі дні - нашої Армії і свято волонтера – стоять у календарі поряд. Вклоняємося, пишаємося, маємо бути гідними.

Вклоняюся низько, на колінах, всім вдовам і сиротам, чиї чоловіки, сини, батьки героїчно загинули, захищаючи Україну і кожного з нас........ Вічная пам'ять Кожному Герою. Має бути великий Музей героїв нашої вітчизняної війни проти агресора РФ, де золотими літерами впишемо ім'я кожного Захисника України.

Дорогі солдати і офіцери! Довгих років життя вам і вашим родинам. Слава ВАМ і вічна ганьба вбивцям з РФ і іх найманцям-зрадникам, що зрадили присязі і народові України..."

Лариса Сарган

"Час пишатися нашою Армією!"

Борислав Береза

"Сегодня день Вооружённых Сил Украины. С праздником вас, защитники Украины!

Слава украинским военным и вечная память погибшим за Украину!"

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги