Калєтнік: у вівторок буде достатньо депутатів для особистого голосування

16

Керівництво Верховної Ради України не налаштоване на застосування заходів силового впливу для розблокування трибуни парламенту.

Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради Ігор Калєтнік.

"Ніхто нікого із сесійної зали силою викидати не буде. Такі дії – незаконні. Вимагаючи ефемерного персонального голосування "Батьківщина", УДАР та "Свобода" самі порушують закон. На сьогоднішній день ті, хто блокує трибуну, порушують регламент, статтю 47, де чітко вказано, що на пленарному засіданні народний депутат не має права перешкоджати розгляду порядку денного, в тому числі шляхом блокування трибуни, перешкоджати роботі головуючого, а також голосуванню інших народних депутатів", - підкреслив Ігор Калєтнік.

Він додав, що для силового розблокування трибуни немає необхідності. У вівторок 19 лютого на пленарне засідання очікується прибуття понад 400 народних депутатів.

"Завтра у сесійній залі буде присутня достатня кількість депутатів для того, щоб забезпечити особисте голосування. Є повна готовність працювати, голосувати особисто, виконувати обов’язки народного депутата, як це передбачено законом і Конституцією. А опозиція своїми діями навмисне перешкоджає роботі інших парламентарів", - наголосив перший заступник голови ВР.

Також він назвав неприпустимими дії УДАРу стосовно розклеювання стрічок на робочих місцях народних депутатів.

"Це просто неповага до народного депутата і до свого колеги. Демонстрація рівня невихованості – заходити на робоче місце іншого парламентаря. Тим більше для чого на місцях КПУ розклеювати надписи "голосуй особисто", якщо КПУ і так голосує особисто?", - підкреслив Калєтнік.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости