, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

"Больше, чем может показаться": Ложкин отчитался за 812 дней работы в АП

3.3т
За последние годы президент, Кабинет министров и Верховная Рада сумели консолидироваться и научились действовать сообща.
 
Об этом написал на своей странице в Facebook уволенный глава АП Борис Ложкин.
 
"812 дней. Столько я работал главой Администрации президента Украины. Я благодарен Петру Порошенко за то, что в июне 2014-го он неожиданно предложил возглавить его Администрацию, предоставив доверие и поставив перед невероятными вызовами. Благодарен огромному количеству людей, с которыми познакомился за эти два с лишним года и для которых патриотизм и вера в Украину - не просто слова. Благодарен моей команде в АП, которая работала в бешеном ритме почти круглосуточно", - написал Ложкин.
 
Он отметил, что за это время "мы сделали больше, чем может показаться на первый взгляд".
 
"И это заслуга всей украинской власти - президента, премьеров, Кабинетов министров, Верховной Рады, которые сумели консолидироваться и научиться действовать сообща", - отметил он.
 
Ложкин добавил, что уходит с государственной службы, но остается в команде президента.
 
"Верю в Украину, в ее уникальное место в мире, в ее потенциал. Четвертая республика будет процветающей, успешной, европейской страной", - резюмировал он.
 
Далее пост Ложкина публикуем без сокращений на языке оригинала.
 
"812 днів. Стільки я працював головою Адміністрації президента України. Я вдячний Петру Порошенку за те, що в червні 2014-го несподівано запропонував очолити його адміністрацію, надавши довіру і поставивши перед неймовірним викликом. Вдячний величезній кількості людей, з якими познайомився за ці два з гаком роки і для яких патріотизм і віра в Україну - не просто слова. Вдячний моїй команді в АП, яка працювала в шаленому ритмі майже цілодобово.
 
За цей час ми зробили більше, ніж може здатися на перший погляд. І це заслуга всієї української влади - президента, прем'єрів, Кабінетiв міністрів, Верховної Ради, які зуміли консолідуватися і навчитися діяти спільно.
 
Ми запустили ключові реформи, які, впевнений, будуть доведені до кінця і зроблять зміни в країні незворотними. Підписано угоду про асоціацію з ЄС. Кількість бюрократичних перепон для відкриття і ведення бізнесу скоротилася в рази. Сформовано і почало розслідування Національне антикорупційне бюро, створена Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Прийнято зміни до Конституції, які зроблять судову владу по-справжньому незалежною та ефективною. Вступив в силу закон про фінансування політичних партій. У 32 містах працює нова патрульна поліція. У прокуратури більше немає колишнього колосального впливу на правоохоронну систему. У нечувано стислий термiн побудовано сучасну боєздатну армію. Нафтогаз України - Naftogaz працює з нульовим дефіцитом і за західними корпоративним стандартам. Система публічних електронних закупівель ProZorro зробила держзакупівлі прозорими і заощаджує мільярди. Банківська система вперше за роки незалежності очистилася від тіньових схем і працює за однаковими для всіх правилами. Прийнято новий закон про держслужбу, працює онлайн доступ до адмінпослуг, проводяться відкриті конкурси на держпосади. Кількість податків і зборів скоротилася вдвічі. Бюджетний дефіцит зменшився в чотири рази. І цей список можна продовжувати.
 
У важких умовах зовнішньої агресії нам вдалося не допустити розпаду країни, пройти політичну кризу, зберегти єдність влади і повернути економіці позитивну динаміку.
 
Але нинішніх майже півтора відсотка зростання економіки, звичайно, недостатньо. Для того щоб люди відчули зміни, потрібне щорічне зростання як мінімум в 6% протягом 10-ти і більше років. Мотором українського економічного дива можуть стати тільки великі приватні інвестиції. Інвестори прийдуть в Україну, якщо створити тут для них максимально сприятливі умови. Україна повинна стати найпростішою для ведення бізнесу юрисдикцією Центральної та Східної Європи. На цьому я хочу зосередитися в якості секретаря Національної інвестиційної ради. Для мене це - черговий амбітний challenge.
 
Я йду з державної служби, але залишаюся в команді Президента. Вірю в Україну, в її унікальне місце в світі, в її потенціал. Четверта республіка буде процвітаючою, успішної, європейської країною".
 
 
Как сообщал "Обозреватель", 29 августа Борис Ложкин был уволен с должности главы АП. Новым руководителем администрации Порошенко стал Игорь Райнин. Вместе с тем Ложкин останется советником Порошенко и членом Нацсовета реформ.

Читайте все новости по теме "Реформы в Украине" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги