Обіход: вбивство Гонгадзе - провокація проти України

11

Колишній заступник Генерального прокурора Украни Микола Обіход вважає, що у справі Гонгадзе, незважаючи на винесення вироку Олексію Пукачу, не можна ставити крапку. Про це він сказав в ефірі Першого Національного.

"Питання чи ставить вирок (Пукачу - ред.) крапку у справі вбивства Георгія Гонгадзе - риторичне. І його будуть задавати ще не раз. Я можу сказати, що цей вирок не означає крапку. Є ще справа, яка є в окремому провадженні і Генпрокуратура розслідує участь названої в суді і не названої у справі особи (Леонід Кучма - ред)" - сказав він.

На думку екс-генпрокурора у справі Гонгадзе багато політики і вона там присутня всі ці роки і буде присутня і надалі.

"Треба шукати, кому було вигідно (вбивство Гонгадзе - ред.). Щоб дізнатися замовників, треба глибше вивчати справу, треба викривати зацікавлених і замовників цієї провокації проти України", - зазначив Обіход.

"Якщо ми повернемося в 2000-й рік, ми знаємо, в якому стані була країна. Ми знаємо, яка була політична боротьба, і між якими силами і в Україні, і за межами України. Країна розвивалася, країна ставала серйозним чинником як у геополітиці, так і в економічному секторі. І, звичайно, те, що Україна міцніла, ставала самостійною, це викликало незадоволення деяких осіб як за межами країни, так і всередині" - додав він.

За словами екс-генпрокурора, слідство при розслідуванні вбивства Гонгадзе вивчали найлегші версії, які лежали на поверхні і ніхто не розслідувас справу глибоко. Натомість, підкреслив Обіход, в журналістських розслідуваннях міститься набагато більше версій і фактів, ніж в офіційних документах.

Як повідомляв "Обозреватель", 29 січня Печерський районний суд Києва засудив Пукача за вбивство Гонгадзе до довічного ув'язнення. Після оголошення вироку Пукач заявив, що визнає його, коли поруч з ним виявляться екс-Президент Леонід Кучма і екс-глава Адміністрації Президента Кучми Володимир Литвин.

Читайте все новости по теме "Убийство Гонгадзе" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости