Лист Тимошенко про Маркова – фальшивка?

27Читать новость на украинском

Обговорення доволі дивного листа Юлії Тимошенко, в якому вона назвала екс-депутата Ігоря Маркова "новим, молодим, енергійним, харизматичним, ідеологічним лідером" проросійськи налаштованого електорату, докотилося і до Верховної Ради. Точніше, не зовсім так: це "Обозреватель" намагався витягти бодай якусь інформацію щодо даної епістоли у представників Юліної команди.

Від теми Маркова нардепи "Батьківщини" активно відхрещувались. Один надто поспішав, другий обіцяв відкоментувати пізніше (але так і не зробив цього), третій, попросивши не називати його ім`я, зазначив, що історія з листом доволі каламутна, тож скидається на те, що хтось зумисне підставив ЮВТ, видавши компліменти Маркову за її автентичний текст.

Нагадаємо, що на написання послання (якщо тільки воно дійсно належить перу Тимошенко) її надихнуло позбавлення Маркова депутатського мандата. На її думку, глибоко ображеного "регіонала" судове рішення спровокувало на протистояння з Віктором Януковичем, який власними руками виростив собі гідного опонента на майбутніх президентських виборах.

"Нащо вона почала хвалити Маркова? Не зрозуміло. Та ні, не могла вона такого сказати", – міркував сам із собою наш анонімний візаві.

Говорити ж на диктофон погодився лише керівник київського осередку "Батьківщини" Юрій Одарченко. "В словах Юлії Володимирівни – чимало іронії. Бо у маргінальної партії (якою є партія "Родіна" Ігоря Маркова) шанси перемогти на виборах мінімальні. Серед прихильників Маркова – вельми обмежене коло виборців, десь близько одного відсотка", - сказав він.

На уточнююче питання, чи вважає все-таки ЮВТ, що Марков дійсно може відтягнути голоси у флагманів проросійського руху – Симоненка та Медведчука – Одарченко лаконічно відповів: "поживимо – побачимо".

Тим часом сам Марков подякував Юлії Тимошенко (або її клону, що строчить за неї послання). "З Юлією Володимирівною не знайомий і ніколи не спілкувався. За її заяву я дуже вдячний. Вона досвідчений і прагматичний політик. І якщо вона передрікає мені таке майбутнє, то я можу висловити тільки слова подяки", - прокоментував він на програмі "Свобода слова".

Поки Марков і Тимошенко обмінюється взаємними референсами, парламент перебуває у напів-дрімотному стані. На вівторок, 17 вересня, у порядку денному зазначено з десяток постанов, якими пропонується відзначити цілий ряд дат. Серед того, чим переймаються нині парламентарі, наступне:

- 100-річчя заснування театру імені Марії Заньковецької,

- 100-річчя з дня народження стахановки Паші Ангеліної,

- 100-річчя з дня народження Платона Воронька,

- 150-річчя з дня народження Михайла Коцюбинського,

- 120-річчя з дня народження Олександра Довженка,

- 70-річчя початку форсування Дніпра,

- 950-річчя заснування міста Берегова,

- 70-річчя визволення міста Нікополя,

- 70-річчя визволення міста Орджонікідзе.

Як не складно здогадатися, все, що пов`язано з подіями Другої світової війни або стахановським рухом, пролобійовано комуністами, решта – ініціатива головного "гуманітарія" ВР Володимира Яворівського.

"Це просто знущання якесь. І відверте махлювання. Замість нормальної роботи підсовують купу постанов. А скільки їх іще є у "Свободи"! У тих постановах можна втопитися, а робиться вигляд, що депутати зайняті законотворчістю", - жалілися "Обозу" байдужі до ювілеїв парламентарії.

Ну і нарешті. Парламентський ранок почався з візиту під стіни ВР призабутої комедійної групи "Макси-шоу". Опереточні медсестри під проводом Бориса Барського поривалися роздати депутатам ліки: пігулки "Неподкупін", "Анти-піарін" та "Совестін". Парламентарі за медпрепаратами не вийшли.

Натомість заповзялися започатковувати премію Верховної Ради – для талановитої, буцімто, молоді. "За внесок у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування". На обговорення підтягнулись помічники народних депутатів – теж, вочевидь, в якості претендентів. Дріб`язкове питання неподівано розділило опозицію: УДАР надумав ініціативу підтримати, а ВО "Свобода" та "Батьківщина" - категорично ні.

Про те, що з минулого пленарного тижня неприйнятими лишилися кілька "євроінтеграційних" законів, депутати вже не згадували.

Парламент "працює"…

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости