В українському парламенті з’явилося нове депутатське об'єднання

14

19 березня 2013 року у Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Київщина". Відповідне оголошення з президії Верховної Ради зробив голова українського парламенту Володимир Рибак. Очолив об'єднання народний депутат України Ярослав Москаленко, повідомляє його прес-служба.

Основною метою об’єднання є вирішення соціальних питань та підвищення рівня життя населення Київської області .

За словами голови міжфракційного депутатського об'єднання Ярослава Москаленка, депутати поставили перед собою такі завдання, як залучення інвестицій та сучасних технологій в соціально-економічний розвиток Київщини, розвиток реального сектору економіки, підвищення його конкурентоздатності та створення нових робочих місць, створення режиму максимально-комфортного бізнес-середовища. Особливий акцент у своїй роботі парламентарі приділять реформуванню вітчизняного аграрного сектору.

Разом з тим, народні депутати збираються ініціювати внесення змін до законодавства щодо забезпечення ефективної роботи місцевої влади і збільшення ролі громад.

На порядку денному об’єднання – розвиток приміських зон, збереження шкіл, відбудова дошкільних навчальних закладів, модернізація системи охорони здоров’я, оновлення системи контролю якості медичної допомоги, підтримка молоді та спорту.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости