Юлія Тимошенко: сьогодні кожен українець може змінити країну

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко разом з родиною проголосувала на дострокових парламентських виборах на одній з виборчих дільниць у Дніпропетровську, повідомляє сайт виборчого об'єднання.

"Революція гідності мусить перемогти. Це означає, що Україна мусить стати мирною, успішною, європейською країною", - сказала Юлія Тимошенко після голосування.

"Це наш обов’язок перед Небесною сотнею, перед тисячами наших патріотів, які загинули на фронтах, перед мільйонами, які стояли на всіх майданах України. У нас є достатньо сили для того, щоб об'єднати Україну і повернути в країну мир, щоб наші герої повернулися додому живими та здоровими", - наголосила вона.

Лідер партії "Батьківщина" підкреслила, що її команда має політичну волю зламати стару систему та провести реальні зміни в країні.

"Ми маємо політичну волю зламати стару корумповану систему надійно та назавжди, і це означає, що в нас буде відкритий шлях для справжніх змін, до повного перезавантаження країни", - сказала вона.

За словами Юлії Тимошенко, "сьогодні кожен українець може реально змінити Україну і дати країні шанс".

Вона закликала українців бути сильними, вірити в Україну, що є запорукою перемоги.

"Будьте сильними, вірте в Україну і Україна разом з нашим народом обов’язково переможе", - наголосила лідер "Батьківщини".

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги