Міноборони України і РФ планують спільне будівництво житла для військових

25

Оборонні відомства України та Російської Федерації вивчають питання спільного будівництва житла в Криму для військовослужбовців двох країн. Про це 23 лютого на полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України (смт. Десна) повідомив міністр оборони України Павло Лебедєв.

"Обговорювалося соціальне питання спільної участі в будівництві житла для військовослужбовців України та Росії, в першу чергу, на території військових містечок, які звільнені від військовослужбовців. Таких звільнених військових містечок в Криму і Севастополі дуже багато і їх необхідно забудувати житлом", – повідомив міністр, розповідаючи про результати своєї зустрічі з міністром оборони РФ генералом армії Сергієм Шойгу у Севастополі.

Лебедєв додав, що це можна зробити через залучення до будівництва приватних інвестицій, створити робочі місця і в підсумку забезпечити військовослужбовців житлом.

Також під час українсько-російських переговорів на рівні міністрів оборони, українська сторона порушила питання пенсій для військовослужбовців.

"Щоб військовослужбовці російської армії, які звільнені в запас і мають бажання залишатися жити в Україні, мали можливість отримувати пенсію на території України", – пояснив міністр.

Він зазначив, що це питання процедурне і подібні угоди у Росії є з Німеччиною, Ізраїлем та іншими країнами.

"Для України це можливість залучити фінансові надходження на територію нашої держави, відповідно, ці гроші залишаться у нас і будуть розвивати інфраструктуру та інші проекти в Україні. А найголовніше – люди отримають комфорт, їм не доведеться часто виїжджати в Росію лише для отримання своїх же коштів", – сказав Лебедєв.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости