"Партія Відродження" відстояла права українців на субсидію

486

Верховна Рада ухвалила законопроект, який спрощує процес оформлення субсидій для населення. Співавтором законопроекту №2676 став народний депутат Олег Кулініч із депутатської групи "Партія Відродження".

Кулініч вважає прийняття законопроекту революційним з точки зору справедливого нарахування субсидій для українців. На думку нардепа, парламент нарешті зміг перемогти абсурдні обмеження уряду.

"Сьогодні величезна проблема - штрафи за оформлення субсидій. Лише 15% громадян заповнили ці документи без помилок. Це означає, що чиновник у регіоні вважає помилку свідомою, і людина повинна буде повернути державі субсидію в подвійному розмірі. Оскільки критерії визначення свідомості чи несвідомості вчинення помилки немає, відповідна постанова залишала простір для маніпулювання з боку чиновника", - пояснив необхідність прийняття такого документа Кулініч.

"За" законопроект проголосували 229 народних депутатів, що, на думку Кулініча, свідчить про те, що опозиція здатна змушувати владу визнавати свої помилки і домагатися результату.

"Субсидія для багатьох людей сьогодні фактично є єдиним способом вижити в тих складних економічних умовах, які склалися в країні. Тому нашою місією було змусити Верховну Раду встановити соціальну справедливість, що ми і зробили". – підсумував Кулініч.

Як повідомляв "Обозреватель", в Україні з'явився електронний калькулятор для розрахунку розміру субсидії.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Место:

Наши блоги

Последние новости