Помічник Тулуба, який збив насмерть черкащанку, отримав нову посаду

16

1 липня "регіонала" Вадима Березу звільнили з посади директора Департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики Черкаської ОДА та одразу ж перевели до іншого - Департаменту освіти і науки.

Місяць тому, 2 червня, Вадим Береза на автомобілі збив жінку на пішохідному переході в Черкасах. Від отриманих травм, 32-річна Лариса Ткаченко померла на місці.

Раніше, коментуючи ситуацію навколо ДТП, губернатор Черкащини, Сергій Тулуб заявляв, що закон один для всіх.

"Закон єдиний для всіх. І немає різниці ні в політичній приналежності, ні в займаній посаді. Мені дійсно прикро за те, що сталося і я співчуваю родині загиблої. Проте на жаль від цього не застрахований жоден. Влада завжди у полі уваги громадськості, як у гарному, так і поганому сенсі і це має усвідомлювати кожен посадовець. Як би не розвивалося розслідування, моє рішення принципове. Наразі Вадима Березу усунуто від виконання функціональних обов'язків і незабаром буде призначено нового керівника департаменту. Що ж до розслідування - все відбувається у рамках чинного законодавства. Всі обставини ДТП уже з'ясовані і міру покарання має визначити суд", - сказав Тулуб.

Вадим Береза коментувати нове призначення та спілкуватися зі ЗМІ відмовляється.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_regional-yakij-zbiv-nasmert-cherkaschanku-otrimav-novu-posadu/504872">Gazeta.ua</a>

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости