Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Новости политики

Експерт: Кужель в БЮТ може стати черговою "тушкою"

134Читать материал на украинском

Олександра Кужель вже встигла помандрувати по багатьом політичним силам і послужити багатьом лідерам. З наближенням парламентських виборів вона знову шукає собі політичного притулку. Про це в матеріалі "Бідна Саша" пише Іван Юрченко.

Юрченко згадує як в одному із минулорічних інтерв’ю Кужель заявила, що "більше жодному виродкові служити не буде". "То виходить, служила багатьом... виродкам? (яке негарне слово для леді)", - підсумовує Юрченко.

Список тих, у кого встигла попрацювати Кужель, виявися досить довгим і всі вони не виправдали її надій. Перший в списку, звичайно, Тігіпко.

"Вона йому так вірила... А він – узяв і потоваришував із Партією регіонів, об’єднавши Сильну Україну з "регіональною". Ох, бідна Саша. А то вона ніколи не йшла в народні депутати, не знала, що її Трудова Україна, де головував Тигіпко, а вона – член партії, входила до виборчого блоку політичних партій "За єдину Україну!", - пише Юрченко.

"Не достойний дружби Кужель виявився і Ющенко, яким вона спочатку була зачарована, як сама зізналася. Але окрилення від персони Віктора Андрійовича тривало недовго. Згодом "рідна і розумна Шурочка" охарактеризувала його "нездатним керувати країною", - відзначає Юрченко

Тепер, за словами автора, Кужель симпатизує ув’язненому лідеру опозиції Юлії Тимошенко.

Детальніше читайте в ексклюзивному матеріалі "Обозревателя" "Бідна Саша".

Автор

Наши блоги