Гриценко про опозицію: така "єдність" веде нас шляхом "Титаніка"

86

Народний депутат Анатолій Гриценко вважає, що розгляд питання про відставку уряду є безперспективним та помилковим. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі "Facebook".

"Я виконаю рішення фракції та проголосую за відставку уряду Азарова. Фракційну дисципліну не порушу. Єдність - так єдність. Але...Розгляд питання про відставку уряду вважаю безперспективним і помилковим", - пише Гриценко.

Та обґрунтовує свою заяву: "Перше. Азаров - ніхто і звати його ніяк. Він сам нічого не вирішує і мало на що впливає. Членів уряду призначив Янукович, і лише йому вони підзвітні. Доки у кріслі Янукович, політика ...уряду не зміниться. Тож боротьба за відставку уряду Азарова - це не боротьба з режимом, а її імітація".

Крім того, на думку політика, голосів за відставку опозиція не має.

"Навіщо голосно декларувати завдання, які виконати не спроможні? Щоб потім сказати: "потерпели очередную победу"? Так вона буде вже четвертою, протягом одного тижня, - після невдач щодо виборів у Києві, пенсійної реформи і декриміналізації статті Тимошенко. Поразки сіють розчарування і недовіру...", - стверджує народний депутат.

Та називає ще третю причину: "Навіть якби сталося диво і Уряд Азарова відставили... Хто стане новим прем'єром? Арбузов? Першим віце-прем'єром? Клюєв? Не бачу сенсу опозиції працювати на кадрові зміни в інтересах цих людей".

На завершення Гриценко додає: "Вождям потрібно усвідомити: подібна "єдність", що базується на бездумному "одобрямсі", впевнено і прискорено веде опозицію шляхом "Титаніка".

Як раніше повідомлялося, до Верховної Ради 19 квітня прийшли представники уряду. Опозиція збирається проголосовати за його відставку.

Наши блоги