"Антикоррупционеры продолжают удивлять": соцсети обсуждают шикарное жилье соратницы Лещенко

10.6тЧитать новость на украинском

После громкого скандала с квартирой известного в прошлом журналиста-расследователя Сергея Лещенко, в эпицентре внимания оказалась его близкая соратница.

Журналист Всеволод Филимоненко выяснил, что основательница движения "Чесно", нардеп-"еврооптимист" Светлана Залищук, также купила себе элитное жилье в центре Киева на незадекларированные доходы.

По данным журналиста, квартира в сердце столицы площадью 158 кв. м обошлась Залищук приблизительно $500 000.

"Знаково, что дата совершения сделки купли продажи (27.08.2014) совпала с трагическим днем для всех украинцев, тогда российские наемники замкнули наших солдат в Иловайском котле", - отметил Филимоненко.

Пользователи соцсетей живо обсуждают новое разоблачение "еврооптимистов":

Євген Магда:

"Поінформовані джерела в медіа-середовищі запевняють, що зразу кілька ТБ-каналів готуються до запуску шоу "Хто хоче стати антикорупціонером", де в якості головного призу - квартира в Києві)))"

Олександр Аронець

"Хочете байку про життя "чесних" младореформаторів з керівництва партії "Демальянс"?

Колишня цивільна дружина Сергія Лещенка, яку він протягнув у депутати, Світлана Заліщук купила напередодні виборів 2014 року квартирку біля Майдану розміром 160м2 ціною понад 600 тис.$

При чому квартиру вона купила в розпал Іловайської трагедії, 27 серпня.

От же ж цікаво, де активіст руху "Чесно", поборник корупціонерів і нечестивих політиків взяла 600 тис.$?

Ще один цікавий факт полягає в тому, що Світлана Заліщук внесла квартиру куплену у 2014 році у декларацію за 2013 рік. При чому не зазначили вартість квартири у декларації. Маємо і підробку декларації і приховування інформації про фінансові витрати на купівлю нерухомості. Як вам такі "антикорупціонери"?

Не здивуюсь, якщо гроші Світлані "позичив" тодішній цивільний чоловік Сергій Лещенко, а йому "позичив" вже всім відомий російський олігарх Григоришин.

Для повноти картини життя "чесних" молодих борців з корупцією, в декларації Світлани Заліщук за 2015 рік в неї з'явився автомобіль Land Rover, Discovery 4 2010 року випуску, який коштує кілька десятків тисяч доларів.

Дуже цікаво тепер буде побачити реакцію НАБУ. Чи кожне відомство має своїх недоторканних друзів?"

Назар Приходько

"Квартира "єврооптимістки" Світлани Заліщук, на вулиці Софійській у ЦЕНТРИЩІ Києва - коштує 13 млн. гривень і має площу 158 кв.м.

Назву "Лебідь, рак і щука" можна сміливо змінювати на "Найом, Лєщ, і Щука", ну або так: "А вы друзья как не селитесь, все ж в "оптимисты" не годитесь".

Dima Balan

"Чекаємо інфо про третю квартиру))"

Oleg Manchura

"Уже пішли калічні аргументи - вона на грантах сиділа, отримуючи по 3-4 штуки баксів в місяць. І в неї чоловік, якийсь швед, дофігіще заробляє)). Але суті це не міняє - наші антикорупціонері такі ж хтиві до розкоші, як і корупціонери. Головне тут не переплутати - де хто))"

Читайте все новости по теме "Борьба с коррупцией в Украине" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости