Продан: розділення України ще за однією ознакою - не на користь державі

21Читать новость на украинском

Розділення суспільства за ознакою національності - не на користь Україні та її громадянам, вважає народний депутат (УДАР) Оксана Продан.

"Я вважаю, що розділення суспільства ще за однією ознакою, за ознакою національності, не на користь Україні і громадянам України. Діюча влада нас розділяє за місцем народження, за видом діяльності, за віком... Хіба потрібно допомагати владі у цьому? - запитує Продан та сама й відповідає на це питання. - Впевнена, що ні. Сьогодні державні діячі повинні робити все для об'єднання громадян України незалежно від національності".

Громадяни України, на думку нардепа, повинні розвивати та посилювати українську державу, а сила може бути виключно в єдності. А для цього графа "національність" не потрібна.

Ми повинні розвивати та посилювати українську державу, а сила може бути виключно в єдності. І графа національності для цього не потрібна.

"А права громадян будуть звужені в першу чергу тому, що розділення громадян буде ослаблювати Україну", - додає Продан.

Детальніше про ініціативу ВО "Свободи", яка стосується обнародування народними депутатами своєї національності, читайте у статті Євгена Лешана та Ольги Байвидович "За расово чистый парламент!"

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости