Хіба є гуманним веєрні відключення світла на території "великої України"?

2.4т

Припинення поставок газу на окуповані бойовиками території Донецької та Луганської областей не буде гуманним вчинком. Про це в ефірі "5 каналу" заявив глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв. На думку Коболєва, відключивши газ жителям окупованих районів, Україна ще більше погіршить їм ситуацію."Фактично, з точки зору цієї людини, мабуть, це буде сигнал з України, що ми про вас забули зовсім і газ вам відключили, мерзніть. Я не думаю, що це було б правильним і гуманним рішенням в цьому випадку", — резюмував глава "Нафтогазу".

Пане Коболєв, а хіба є гуманним веєрні відключення світла на території "великої України"? Чому за рахунок "великої України" ми маємо закуповувати в Росії 10% електричної енергії, витрачаючи на це бюджетні гроші, щоби забезпечити енергією території, які підконтрольні знову ж таки Росії? І чому, оскільки в "ЛНР" неодноразово заявляли, що вони вже підключилися до електромереж з "братньої Росії", на окупованій території продовжують споживати українську енергію, одночасно не платячи за неї?

Про гуманність до кого можна говорити у цьому випадку, і чому ми не повинні бути гуманними до людей, які залишаються громадянами України, і які врешті-решт будуть із своєї кишені розраховуватися за спожиту "ДНР" та

"ЛНР" енергію?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости