Адвокат Кучми: Пукач намагається зменшити свою роль, звинувачуючи посадових осіб

19

Олексій Пукач намагається зменшити свою роль у вбивстві Георгія Гонгадзе, перекладаючи відповідальність на посадових осіб. Так в ефірі Першого національного прокоментував заяву Пукача про причетність Леоніда Кучми і Володимира Литвина до справи Гонгадзе адвокат Кучми Віктор Петруненко.

За його словами, така заява - це перевірений спосіб захисту.

"Справі Гонгадзе потрібна детальна ревізія. Висновки про причетність Леоніда Даниловича до справи про вбивство Гонгадзе не вірні. Це постановив суд. Свідчення Пукача настільки суперечать об'єктивним матеріалам у справі, вони настільки суперечать одні одним, що просто неможливо визначити, в якій частині своїх свідчень Пукач говорить правду. Якщо проаналізувати всі його свідчення, то в одному протоколі він стверджує один факт, дає інтерпретацію, в іншому цей факт заперечує. У третьому заперечує два попередні факти. А в четвертому протоколі він обгрунтовує, чому перші були вірними...", - заявив адвокат.

У свою чергу, народний депутат від УДАРу, колишній голова СБУ Валентин Наливайченко заявив, що Верховна Рада повинна забезпечити безпеку Олексія Пукача.

"Зараз за допомогою Верховної Ради необхідно забезпечити безпеку Пукача в колонії, щоб він і далі свідчив в інших кримінальних справах (про замовників вбивства Гонгадзе - ред.)", - сказав він.

Як повідомляв "Обозреватель", 29 січня Печерський районний суд Києва засудив Пукача за вбивство Гонгадзе до довічного ув'язнення. Після оголошення вироку Пукач заявив, що визнає його, коли поруч з ним виявляться екс-Президент Леонід Кучма і екс-глава Адміністрації Президента Кучми Володимир Литвин.

Читайте все новости по теме "Убийство Гонгадзе" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости