Україна завжди була цікавою для іноземних туристів. Втім збройний конфлікт, який уже довгий час триває на території Луганської і Донецької областей, безумовно, вплинув зі знаком "мінус" на бажання людей їхати до нас. Але час минає і туристи усвідомлюють, що Україна дуже велика і у багатьох вартих уваги містах, зокрема у Києві та Львові, спокійно і безпечно. Так, зацікавленість іноземців до України відновлюється. Гадаю, слід завдячувати вдалій промоції українських міст в інтернеті.

Окрім Львова та Києва притягує своєю мальовничістю іноземного туриста Кам'янець-Подільський, Чернівці, Івано-Франківськ. Зацікавлення до цих міст нарешті відновлюється, люди їдуть туди, щоб відпочити.

Серед туристів, які мандрують в Україну (дані ще до початку АТО на Сході) - росіяни (на першому місці), поляки, німці та інші європейці. Варто відзначити, що нині спостерігається цікава тенденція: російський турист знову їде в Україну. Якщо раніше бажання відпочивати в нашій країні у росіян відбивала пропаганда та антиреклама, то зараз ситуація налагоджується. Гадаю, російські туристи просто зрозуміли, що те, що показують по телебаченню іноді не відповідає дійсності.

Варто відзначити, що іноземних туристів в Україні приваблює не лише красивий краєвид, а й оздоровлення. У західній частині нашої країни є декілька великих, гарно відбудованих курортів, які надають медичні послуги (Івано-Франківщина, Львівщина, Треставець, Моршин). Іноземців, безумовно, приваблює конкурентна ціна українських курортів. За кордоном такі зони відпочинку називають спа-курортами і вони надають той самий спектр послуг (такої ж якості). Втім послуги таких курортів закордоном набагато дорожчі, аніж в Україні.

Читайте все новости по теме "Блог Путешествия" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги