"Свободівець" розповів про те, що готує на 1 березня опозиція

35

1 березня опозиція збирається в Києві під Українським домом для того, щоб провести акцію протесту. Про це в інтерв’ю "Обозревателю" повідомив народний депутат ВО "Свобода" Юрій Сиротюк.

"Я не можу сказати, чи то буде мітинг. Але якась форма ставлення до цих потьомкінських дєрєвєнь, які будує Янукович шляхом зустрічі з селянами в закритих містах і на станції Байконур, обов’язково буде", - каже Сиротюк.

Та додає, що таким чином опозиція повинна показати всім, що в країні є альтернативна думка, а не лише та, яку показують провладні ЗМІ.

"Ми підозрюємо, що Президент зведе спілкування зі ЗМІ нанівець, тому завтра буде прояв нашого спільного до цього ставлення. Думаю також, що там будуть присутні не лише представники опозиції, а й звичайні люди", - продовжує свободівець.

Скільки буде учасників взагалі, Сиротюк ще не знає, але каже, що достатнім буде те, що під Український дім прийде якась бабуся з котом.

"ЇЇ буде достатньо. Це вже буде форма громадянського протесту", - каже Сиротюк.

Приводити ж під Український дім 100 тисяч громадян, на думку нардепа, немає сенсу.

"Якщо під час прес-конференції прийде 100 тисяч громадян, то тоді Президента потрібно буде знімати взагалі", - наголошує свободівець.

Нагадаємо, 1 березня в Українському домі пройде прес-конференція Президента України Віктора Януковича.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги