, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Їдкий сморід

1.2т

Щодо функціонування сміттєспалювального заводу "Енергія" в Києві.

Щороку, особливо влітку, в Києві загострюється проблема функціонування сміттєспалювального заводу "Енергія". На їдкий сморід, який, здебільшого, все ж таки тхне від Бортницької станції аерації, періодично нарікають самі кияни.

Люди занепокоєні і рівнем забрудненості навколишнього середовища, і зростанням рівня захворюваності дарничан за останні роки (виявляється, було проведено і відповідне дослідження з цього приводу).

На Лівому березі, де проживає більше мільйона киян, це питання одне з найнагальніших.

Сьогодні спробували розібратись, що заважає, нарешті, належним чином реконструювати цей завод, дообладнати чи переобладнати. Хтось пропонував збудувати ще один - новий. Але ж і старий, як виявилось, не довантажений на 100%.

Якщо ж ми поки не здатні переробляти чи сортувати сміття, то мусимо його спалювати. Нікуди від цього не дінешся. Бо столиця одного чудового дня може просто захлинутись від цих відходів. Адже Київська область, не відомо, як довго звалища з київським сміттям терпіти буде...

І для цього не треба бути великим фахівцем чи екологом, щоб зрушити це питання з мертвої точки, принаймні, почати бити на сполох.

Переконана, як і більшість експертів, присутніх на робочій групі, що почати треба саме з повернення заводу "Енергія" у власність міста. Адже з 2001 року завод перебуває у складі "Київенерго", по суті, в приватних руках.

Такого немає ніде в світі. Подібні об'єкти завжди перебувають у власності міста. Теоретично він може бути переданий у концесію чи в управління, але під жорстким контролем.

Відтак, це дозволить залучити інвестиційні кошти (а сьогодні вже є три іноземні претенденти), і проблему зняти як таку.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги