Шокін хоче залишитись біля недоторканої корупційної прокурорської годівниці

5.5т

Генпрокурор Шокін робить усе, щоб зірвати справжню реформу органів прокуратури і залишити недоторканою корупційну прокурорську годівницю. Ми про це попереджали суспільство ще у лютому, коли Президент Порошенко вніс на затвердження парламенту кандидатуру Віктора Шокіна на посаду генпрокурора.

Саме тому фракція Радикальної партії голосувала проти призначення Шокіна. Саме тому наша фракція два місяці тому ініціювала у Раді збір підписів за відставку Шокіна, коли він дозволив утекти регіоналу Клюєву. Зібрано вже 122 підписи депутатів. На жаль, фракції БПП, НФ і Батьківщини у більшості своїй не підписалися за відставку генпрокурора, тому і вони відповідальні за корупцію в прокуратурі і відсутність реальної реформи цієї злочинної антилюдської системи.

Так само зрозуміло прагнення Президента Порошенка мати ручного генпрокурора, який виконуватиме його часто незаконні вказівки. Але затягування з вирішенням питання про відставку Шокіна дискредитує в очах суспільства і міжнародної громадськості саму реформу органів прокуратури. Тому я вчергове звертаюся до Президента і колег по парламенту підтримати нашу ініціативу і негайно відправити у відставку генпрокурора. Інакше цю реформу вже проводитиме нова влада.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости