За Украину без украиножеров не по приколу!

1 минута
9,1 т.
За Украину без украиножеров не по приколу!

В Украине продолжается информационная кампания по очистке общественной организации – НОК от бывших членов партии Януковича. И это – хорошо!

Видео дня

Но главный вопрос остается открытым:

Далее текст на языке оригинала

а коли розпочнеться очищення всіх ВЛАДНИХ ПОСАД від УКРАЇНОЖЕРІВ - недавніх фанатів Путіна та учнів і соратників Табачника і К.?

От днями "Обоз" оприлюднив фото як сумновідомий ідеолог "руського міра" Дмитро Табачник разом із колаборантами і зрадниками вшановував пам’ять стремоусова в окупованому Криму. Тим часом у воюючій Україні десятки ректорів-соратників українофобських поглядів Табачника, починаючи від Ківалова, досі займаються "патріотичним вихованням студентів"?!

Кум Табачника ректор НАУ Луцький продовжує розставляти своїх людей на найвищі керівні посади в системі освіти!

А не так давно КИЇВРАДА намагалася продовжити фірмі сім‘ї Табачників право власності на нерухомість в центрі Києва!

Нагадаю, що в грудні 2009 року Табачник і К. створили такий собі "Собор громадянської згоди" який поставив за мету:

- перетворити Україну на федеративну державу;

- домогтися вступу в ЄврАзЕС;

- російську мову зробити другою державною та мовою міжнаціонального спілкування:

- заборонити всі "націоналістичні організації"…

Так от перегляньте перелік організаторів цього українофобського шабашу і ви там знайдете нинішніх керівників загальноукраїнських спілок підприємців, афганців, національних театрів…

Якщо ж порівняти нинішню українофобські виступи путіних-мєдвєдєвих із статтями та книгами табачників про малоросів, галичан…, то тексти співпадуть на 100 відсотків!

То чи не настав час ОЧИСТИТИ від прислужників Путіна і україножерів не лише НОК, а й всю ВЛАДНУ ВЕРТИКАЛЬ УКРАЇНИ!

П.С. Варто знати, що моя ініціатива про необхідність ухвалення Закону "Про запобігання та протидію УКРАЇНОФОБІЇ (УКРАЇНОЖЕРСТВА)" для влади досі НЕ на ЧАСІ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...