Примите участие
в розыгрыше
двух билетов на концерт группы «Антитіла» Участвовать
Приз
Конкурс
ГлавнаяБлоги

Персоны

Наталия Шелепницкая
Биография »

Наталия Шелепницкая

Биография

Заслужена артистка України, співачка, ведуча теле-шоу програм.
Наталія Шелепницька народилася на Тернопільщині в українській родині. Батьки привили любов до України та її культури. Змалечку навчалася музиці. Концертну діяльність розпочала у 1985 році під час навчання у складі ансамблю бандуристів Чернівецького музичного училища. У 1990 році вступила до Львівської консерваторії ім.М. В. Лисенка. Багато концертувала по Україні,а також за її межами:Польщі, Болгарії, Чехії, Румунії, Словенії, Молдові, Німеччині.
З 1994 по 1996 роки працювала солісткою ансамблю народної музики «Синевір» при Київському муніципальному духовому оркестрі.
У 1996 році вступила до Національної музичгої академії України
імені П. І. Чайковського на кафедру сольного співу в клас народної артистки СРСР, народної артистки України-Євгенії Мірошниченко.
З 1 листопада 2002 року є асистентом-стажистом кафедри сольного співу Національної музичної академії. Готує до захисту кандидатську дисертацію.
З 2002 року працює старшим викладачем кафедри культорології НАУ.
В період з 2002 по 2007 роки провела ряд благодійних сольних концертів у супроводі провідних колективів України: Національного оркестру народних інструментів під керівництвом народного артиста Україна, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Віктора Гуцала, Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України та Росії Володимира Сіренка. Наталія Шелепницька веде активну концертну діяльність, пропагуючи українську та світову культуру.
У 1996 році отримала звання «Лауреата Міжнародної премії «Дружба» за вагомий внесок у розвиток української та світової культури.
У 2002 році стажувалася у професора Міланської консерваторії, маестро В.Гусєва (Італія).
Брала участь у Міжнародному фестивалі молодих оперних співаків у Венеції.
У 2005 році за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію класичного та сучасного мистецтва, високий професіоналізм була відзначена Подякою Київського міського голови Омельченка О.О.
Окрім оперних партій у репертуарі співачки є багато концертних арій, романсів та пісень українських та зарубіжних класиків: М.Лисенка, К.Стиценка, П.Майбороди, С.Гулака-Артемовського, В.Вахнянина, К.Мейтуса, Л.Кропивницького, А.Кос-Анатольського, Дж.Верді, Дж.Россіні, Дж.Пучіні, В.А. Моцарта, І.С Баха, В. Бетховена, Дж.Гершвіна, І.Кальмана, Й.Штрауса, П.Чайковського, С.Рахманінова та інші.
В жовтні 2007 року Наталія Шелепницька випустила свій новий альбом з романтичної назвою „Я так тебе люблю...”. Прекрасне лірико-драматичне сопрано і професіоналізм Національного оркестру народних інструментів під керівництвом народного артиста України Віктора Гуцала не залишать байдужою жодну людину. У цьому альбомі звучать кращі пісні, котрі є шедеврами української класичної та народної музики.
Наталія розпочала роботу над новим альбомом у новаторському стилі „неокласик”.
Наталія Шелепницька – талановита співачка та актриса,знаходиться у розквіті творчих сил, має багато творчих здобутків і перспективу розвитку. Яскрава особистість. Опікується дітьми-сиротами та дітьми-інвалідами, сприяє розвитку талановитої молоді.
26 травня 2005 року нагороджена почесним званням « Заслужений артист України ».

З 8 по 22 жовтня 2007 року відбувся тур містами Америки ( в трьох штатах: Північна Дакота,Небраска, Огайо.) Концерти пройшли з великим успіхом.
З 27 листопада по 10 грудня 2007 року відбувся гастрольний тур Наталії Шелепницької у супроводі Національного оркестру народних інструментів під керівництвом народного артиста України Віктора Гуцала містами Західної України у рамках Всеукраїнського мистецького фестивалю "Рідна мова калинова".
Нещодавно Наталія брала участь у святкових концертах у Москві з нагоди святкування 90-річчя української дипломатії.

Відбулися ряд концертів за участі Наталії Шелепницької з нагоди святкувань Дня Захисника Вітчизни, Міжнародного жіночого дня 8 березня, вшановування памяті Тараса Григоровича Шевченка, святкові концерти в Українському культурному центрі у Москві до Дня Перемоги!

Блоги / мнения