20 сентября • обновлено в 18:01
Главная Блоги

Персоны

Костянтин Більцан
Биография »

Костянтин Більцан

Український політик, правозахисник, журналіст, громадський діяч, активіст Євромайдану

Биография

Костянтин Миколайович Більцан - український політик, правозахисник, журналіст, громадський діяч, активіст Євромайдану.

Народився 15 січня 1982 році в місті Херсоні у простій багатодітній родині:  батько – військовий, проходив службу на атомних ракетних підводних крейсерах Північного Флоту ВМФ СРСР. Звільнився в запас у 1991 році в званні капітана 1 рангу, мати – бухгалтер заводу.

Освіта

У 1998 році – закінчив середню школу № 27 у м. Херсоні.

З 1998 по 1999 роки - навчався у Херсонському фізико-технічному ліцеї при Херсонському фізико-технічному ліцеї Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті.

У 2004 році - закінчив фізичний факультет Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара та здобув повну вищу технічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст за спеціальністю «Теоретична фізика».

У 2005 році – закінчив факультет додаткових професій Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара та здобув не повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр за спеціальністю «Правознавство».

Одночасно у 2005 році – закінчив факультет державного управління Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та здобув повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за спеціальністю «Державне управління».

У 2015 році – закінчив заочний факультет № 2 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та здобув повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст за спеціальністю «Правознавство» та за «Судово-прокурорською» спеціалізацією.

У 2017 році – закінчив факультет правосуддя Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та здобув другу повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за спеціальністю «Правознавство».

Також у 2017 році - закінчив  Інститут бізнес освіти Київського Національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та здобув вищу економічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр за спеціальністю «Бізнес-адмінстрування».


Громадська та політична діяльність
З 1999 – 2004 роки – Голова Студентської ради гуртожитку № 4 Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара.

У 2004 році -  член Ради студентів Дніпропетровського Національного університету імені Олеся Гончара.

У 2006 році - член Народно-демократичної ліги молоді (НДЛМ), голова Дніпропетровського організаційного комітету Всеукраїнського фестивалю «Студентська республіка-2006». 

У 2010 році – один із спонсорів «Податкового майдану» у м. Дніпропетровську та активний учасник громадського руху спротиву режиму екс - Президента В. Януковича на Дніпропетровщині.

З 2010 року – по теперішній час – громадський діяч, правозахисник.

У 2015 році балотувався до Дніпропетровської міської ради.

З 2016 році – по теперішній час - Голова Громадської організації «Народний Трибунал».

У 2016 році балотувався, як самовисуванець до Верховної Ради України в ОВО № 27 (м. Дніпропетровськ).

Активіст Євромайдану. Учасник «Революції Гідності». Надсилав відкритого листа екс – Президентові В. Януковичу та його оточенню, вказуючи на його антидемократичну та репресивно-каральну політику. Один із ініціаторов звільнення екс-начальника ГУ Державної міграційної служби у Дніпропетровській області Анатолія Бобця.

Підприємництво (2003—по теперішній час)

З 2003 по теперешній час - фізична особа – підприємець, директор, ТОВ «Спец Монтаж Мережа», ТОВ «Юридична фірма «Більцан і Партнери», ТОВ «ВІРАТРЕЙДІНГ».

Замовні карні справи супроти Костянтина Більцана

З 10 червня 2011 року до  18 квітня  2012 року був політв'язнем режиму В. Януковича перебуваючи у Дніпропетровському СІЗО. 25 січня 2016 року розпочате політичне кримінальне провадження було закрите, у зв'язку з відсутністю в діянні Костянтина Більцана складу кримінального правопорушення тобто за реабілітуючими підставами.

Родина

Одружений. З майбутньою дружиною Юлією познайомився під час навчання в університеті та щасливий вже більше 12 років. Виховує разом із дружиною двох дітей – сина Владислава – 2008 року народження, дочку Анастасію – 2013 року народження. 

Блоги / мнения

ads pixel