В Україні хочуть заборонити "будь-який дохлий пікетик" - Корчинський

446
В Україні хочуть заборонити 'будь-який дохлий пікетик' - Корчинський

Лідер "Братства", президент Інституту проблем регіональної політики і сучасної політології Дмитро Корчинський вважає, що в Україні немає політичного екстремізму. Про це він заявив, коментуючи законопроект "Про протидію екстремізму", автором якого є нардеп-регіонал Вадим Колесніченко.

"У найспокійнішій країні Європи в сто разів більше екстремізму, ніж у нас. Коли в Європі виходять на демонстрації захисники тварин, корисних копалин, феміністки або гомосексуалісти, це завжди супроводжується масовими побоїщами, киданням пляшок, перевертанням поліцейських автомобілів, перекриванням трас, атаками на торговельні установи та штаб-квартири різних міністерств і відомств і т.д." , - зазначив він.

За його словами, в Україні такого ніколи не було, і найкращий спосіб покласти початок таким процесам в нашій країні - прийняти подібний закон. "Під його дію підпадатиме будь-який дохлий пікетик, публіка обуриться, і на виході ми отримаємо серйозну ситуацію. Охочим же зробити щось хороше, доведеться діяти нелегально", - підсумував Корчинський.

Нагадаємо, народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко розробив законопроект "Про протидію екстремізму", в якому пропонує законодавчо закріпити поняття "екстремізм" і ввести кримінальну відповідальність за екстремістську діяльність у вигляді позбавлення волі строком до п'яти років.

Источник:ForUm