Українка відзначилася у конкурсі "Міс Всесвіт-2011"

498
Українка відзначилася у конкурсі 'Міс Всесвіт-2011'

Українська краса не залишилась непоміченою у світі. Цього разу на конкурсі краси "Міс Всесвіт—2011", що проходив 12 вересня у бразильському Сан-Паулу, українка Олеся Стефанко завоювала титул першої віце-міс.

22 річна Олеся Стефанко родом із Одеси, навчається у тамтешній юридичної академії. Українки вже не вперше потрапляють до числа фіналісток. У минулорічному конкурсі українка Анна Пославська завоювала титул третьої віце-міс.

Перемога у престижному міс-марафоні дісталась представниці Анголи Лейла Лопеc. Вона обійшла 88 конкуренток і стала першою представницею Анголи, яка завоювала титул "Міс Всесвіт". З рук минулорічної переможниці, мексиканки Хімени Наваррете нова Міс Всесвіт отримала чарівну корону.

Титул другої віце-міс дістався представниці Бразилії Прісцілі Мачадо. Росіянка Наталія Гантімурова цього року не увійшла до числа фіналісток.

Міс Швеція Роннія Форнстедт була визнана найфотогенічнішою дівчиною, Шелдрі Саєс з Панами отримала приз за кращий національний костюм, а Ніколіна Лончар з Чорногорії стала міс Конгеніальність.

Источник:news.ub