Ірак оштрафував Україну на 3 млн доларів

239
Ірак оштрафував Україну на 3 млн доларів

Ірак оштрафував Україну на 3 млн доларів за невиконані зобов'язання щодо постачання 26-ти БТР. У коментарі до реквізитів відповідного рахунку на 18 мільйонів доларів, які Торговий Банк Іраку повинен був перерахувати на рахунок в "Укрексімбанку", іракська сторона зазначила, що з повної суми у 21 мільйон, яка повинна була надійти Україні, 3 мільйони утримані у вигляді штрафних санкцій .

Як зазначило джерело у держконцерні Укроборонпром, Ірак оштрафував Україну за зрив постачання першої партії БТР, які були відправлені у близькосхідну країну наприкінці квітня 2011 року, хоча за початковими умовами контракту техніка повинна була піти в Ірак ще наприкінці 2010 року.

Раніше Держслужба експортного контролю оприлюднила підсумки роботи ДК "Укрспецекспорт" у 2010 році. Згідно з цими даними, обсяг експорту українського озброєння у минулому році наблизився до мільярда доларів, а основними його споживачами стали країни Африки. Україна зараз посідає третє місце у світовому рейтингу експортерів бронемашин на період 2007-2014 років.

Источник:ForUm