newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Попов підписав програму співпраці Москви і Києва

249
Попов підписав програму співпраці Москви і Києва

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав Угоду про співпрацю із мером Москви Сергієм Сабяніним. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Видео дня

Угода передбачає співпрацю у торгово-економічній, науково-технічній та гуманітарного-культурній галузях. Також у рамках Угоди передбачається налагодження прямих зв’язків із господарськими суб’єктами Києва та Москви, обмін досвідом між містами у питаннях залучення іноземних інвестицій, розвитку малого та середнього бізнесу та проведення виставково-ярмаркових заходів. Задля реалізації вищезазначених планів буде створено Раду двосторонньої співпраці.

У галузі будівництва та архітектури Київ має намір вивчити досвід Москви у питанні реконструкції житла, будівництва багатоповерхових автостоянок та будівництва багатоповерхових будівель.

У гуманітарній сфері сторони домовились про обмін досвідом та напрацюваннями в галузі охорони здоров’я, розвиток прямих контактів між закладами соціального захисту населення. Окрім того Київ та Москва продовжать співпрацю у питаннях організації програм підтримки ветеранів Великої Вітчизняної війни, взаємодії в організації заходів із нагоди святкування 70-ої річниці контрнаступу радянських військ під Москвою та 70-ою річницею визволення Києва від німецького-фашистських загарбників.

Також Угодою передбачено співпрацю у галузі комунального господарства. Зокрема, впровадження нових енергозберігаючих технологій у даній галузі тощо.

"Переконаний, що підписання Угоди між Урядом Москви та Київською міською державною адміністрацією це лише перший крок у налагодженні тісної та ефективної співпраці між нашими містами", – підкреслив Олександр Попов.