Ні законних, ні фактичних підстав для арешту Тимошенко немає – адвокат

316
Ні законних, ні фактичних підстав для арешту Тимошенко немає – адвокат

Адвокат Юлії Тимошенко Микола Сірий переконаний, що ні законних, ні фактичних підстав для арешту екс-прем’єра не має. А прохання сторони обвинувачення щодо зміни запобіжного заходу для Тимошенко було принесене в зал судового засідання не з прокуратури.

"А ні фактичних, а ні юридичних підстав для того, щоб застосовувати арешт сьогодні не було. Більше того, і логіки процесуальної в проханні прокурора теж не має, вона абсолютно відсутня. А от, скажімо, складається враження, досить таке стійке, що це не була думка самого прокурора. Це була думка привнесена в зал судового засідання десь з іншого місця, тому що не проглядається жодної логіки", – заявив Сірий.

"З точи зору фактичної, ситуація була досить напруженою і реальною. І з огляду на те, що до зали суду стали приходити люди і проявляти свої емоції з цього приводу, прийшли представники іноземних посольств, я думаю, що це зіграло свою роль, що все-таки законність була поставлена на перше місце", – додав він.

Коментуючи ж постанову судді Кірєєва про відмову у зміні запобіжного заходу для Тимошенко, Сірий зазначив, що у ній суддя зовсім не посилається на норми, передбачені КПК. "В цьому рішенні судді Кірєєва найслабкіша мотивувальна частина, тому що вона абсолютно не ґрунтується на законі, тобто, якщо відкрити Кримінально-процесуальний кодекс, там не можна знайти тих посилань, які прозвучали у постанові", – зазначив адвокат.

Источник:5 канал
Юлия Тимошенко