newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кучма дав перші свідчення у справі Гонгадзе

234
Кучма дав перші свідчення у справі Гонгадзе

Леонід Кучма дав перші свідчення у справі Георгія Гонгадзе. Екс-президент був здивований порушенням справи проти нього, але готовий боротися, щоб довести свою невинуватість. Леонід Кучма, який за першим же викликом, з'явився до слідчого і випромінював упевність, навідріз відмовився від очної ставки із майором Миколою Мельниченком. Фонд колишнього глави держави під вечір повідомив: з Леоніда Кучми таки взяли підписку про невиїзд і кличуть на допит завтра. Політичну складову порушення проти нього справи екс-президент коментувати відмовився.

Видео дня

Десятки журналістів під стінами управління Генпрокуратури на Борисоглібській останнім часом проводять чимало часу. Тепер їх ще більше: чекають Леоніда Кучму. Він підїжджає до головного входу.

Леоніда Кучма, Президент України (1994-2005 рр.): "Я мог бы заехать со стороны. Но я посчитал, что мне нечего прятаться от журналистов. Во-вторых, я спокоен, потому что не чувствую своей вины. 10 лет жил в условиях жесточайшего пресса".

Леонід Кучма доводить свої колишні слова: звинувачення проти нього - провокація. Каже, про новий розвиток справи дізнався з преси. Нічого нового не могло з'явитися за цей час - твердить Леонід Кучма.

Залучення як доказ плівок Миколи Мельниченка дивує екс-президента. Із колишнім охоронцем очної ставки не хотів би мати.

За півгодини після Леоніда Кучми сюди ж іде Микола Мельниченко. Каже - не на допит: у нього інший формат роботи з генпрокуратурою. Він очної ставки з колишнім шефом - дуже хоче.

Микола Мельниченко, колишній охоронець Президента: "Буде сидіти - буду передачі йому носити".

Журналіст: "Він не хоче вас бачити!"

Микола Мельниченко, колишній охоронець Президента: "Що значить не хоче? В наручники! Фейсом об тейбл!"

За кілька годин журналісти починають сумніватися, що Леонід Кучма захоче вийти з парадного.

Цей візит до Генеральної прокуратури протривав менше 4 годин. однак журналісти на виході його не дочекалися - бачили, як виїхав дворами.

Микола Мельниченко більш охочий переповісти деталі. Твердить, що екс-президент пішов звідси, тільки-но у кабінет слідчого зайшов він.

У Генпрокуратурі підтверджують: Леонід Кучма, допитуваний у статусі підрозрюваного, пішов з очної ставки із Миколою Мельниченком.