Клюєв проведе нараду з губернаторами щодо реформи ЖКГ

261
Клюєв проведе нараду з губернаторами щодо реформи ЖКГ

Сьогодні, 13 липня, о 14:00 відбудеться селекторна нарада під головуванням першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва. Про це повідомили в прес-службі КМУ.

Під час наради обговорюватимуться питання: здійснення першочергових заходів щодо реформування ЖКГ; ліквідація заборгованості за енергоносії; заходи з проведення дерегуляції економіки та соціальної сфери України.

Нагадаємо, вчора нового очільника Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка колективу представив Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв.

Видео дня

Андрій Клюєв висловив впевненість, що Міністерство під керівництвом Анатолія Близнюка ефективно реалізовуватиме реформу житлово-комунального господарства, а також дасть новий імпульс розвитку будівельної галузі та регіонів України. В свою чергу, новопризначений Міністр наголосив, що має наміри докласти максимум зусиль до виконання завдань, поставлених Президентом України.

Раніше Президент України Віктор Янукович підписав указ № 748/2011 "Про призначення Анатолія Близнюка Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України".

"Призначити Близнюка Анатолія Михайловича Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України", - йдеться в документі.

Також Президент підписав указ № 747/2011 "Про звільнення А.Близнюка з посади голови Донецької обласної державної адміністрації".

"Звільнити Близнюка Анатолія Михайловича з посади голови Донецької обласної державної адміністрації", - йдеться в документі.