Діти з багатодітних сімей зможуть безкоштовно їздити в приміських потягах

1,1 т.
Діти з багатодітних сімей зможуть безкоштовно їздити в приміських потягах

У Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України будуть внесені зміни. Зокрема, право на безкоштовний проїзд у приміському сполученні матимуть діти з багатодітних сімей за наявності відповідних посвідчень. Про це повідомили в прес-службі Мінінфраструктури.

Відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури України "Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України" оприлюднено на офіційному сайті відомства у розділі "Регуляторна діяльність".

У першу чергу запропоновані проектом наказу зміни стосуються корегування умов повернення проїзних документів, перевізних документів для автомобілевозів та уточнення умов проїзду осіб, яким надано пільги, відповідно до чинного законодавства. Також проектом передбачено розширити сферу послуг щодо перевезення ручної поклажі пасажирів, встановлено порядок ведення та зберігання книги скарг, конкретизовано умови та вартість перевезення великих собак та дрібних кімнатних тварин і кімнатних декоративних птахів тощо.

Видео дня

Проект розроблено з метою покращення якості обслуговування пасажирів, що користуються залізничним транспортом, відповідно до Закону України "Про залізничний транспорт" та Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.97 № 252.

Свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного проекту громадяни можуть надсилати протягом місяця на адресу Укрзалізниці або Державноого комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Нагадаємо, цей наказ було створено відповідно до Закону України "Про залізничний транспорт", Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.97 № 252, та з метою поліпшення обслуговування громадян під час користування залізничним транспортом.