Держава виділить до 4 млрд грн на газові лічильники

216
Держава виділить до 4 млрд грн на газові лічильники

На закупівлю комунальних лічильників в 2012 році Кабмін додатково виділить 3-4 млрд гривень. При цьому уряд поставив умову, що лічильники повинні бути вітчизняного виробництва.

"Уряд на цей час виділив 500 млн гривень на придбання лічильників. На 2012 рік ще 3-4 млрд будуть виділені. Гроші бюджетні, тому вони повинні піти на вітчизняне виробництво", - заявив на засіданні Кабміну перший віце-прем'єр Андрій Клюєв.

Він повідомив, що комерційні лічильники (які будуть встановлюватися в будинках для населення) мають бути встановлені до кінця 2013 року.

Андрій Клюєв також дав доручення органам місцевої влади всіх регіонів "до кінця серпня втілити в життя всі документи, які були затверджені на засіданнях робочих груп, прийняті Кабміном і Верховною Радою України (у сфері ЖКГ)".

Нагадаємо, 16 червня Верховна Рада повторно прийняла закон про газові лічильники, врахувавши пропозиції Президента Віктора Януковича. Прийнятим сьогодні законом встановлено, що з 1 липня 2011 року поставки природного газу здійснюються за умови його комерційного обліку.