Депутатам Київради хочуть видати iPad за рахунок бюджету

232
Депутатам Київради хочуть видати iPad за рахунок бюджету

Глава франції Партії регіонів у Київраді Олексій Омельяненко вважає, що всім депутатамКиївради потрібно видати планшети iPad. Це допоможе заощадити на папері. Кошти на придбання iPad повинні бути виділені з міського бюджету.

"Документи для розгляду на засіданнях будуть відправляти їм на особисті електронні скриньки. Таким чином, ми отримаємо колосальну економію паперу, і ніхто з депутатів вже не зможе сказати, що не отримав проекти рішень", - заявив регіонал. За його словами, планшети будуть власністю Київради, і ними будуть користуватися депутати не тільки цього скликання, а й наступних, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Як відомо, в Україні один iPad коштує від 4,5 до 9 тисяч гривень, залежно від конфігурації. Так що ініціатива депутата може обійтися міському бюджету від 540 тисяч до 1,08 млн гривень. iPad користується високою популярністю серед українських політиків. Зокрема, цей девайс вже має Юлія Тимошенко та Віктор Янукович. Минулого року планшетами iPad хотіли "озброїти" і українських школярів-сиріт. Ініціатори проекту зазначали, що в планшет поміститься набагато більше книжок, ніж у шкільний рюкзак.

Источник:Газета