У Києві створять мережу "соціальних аптек"

11

У рамках реалізації проекту "Картка киянина" столична мережа комунальних аптек "Фармація" пропонує створити десять "соціальних аптек" - у кожному районі міста. Дане питання розглядалося сьогодні на пленарному засіданні Київради, повідомила Голова Постійної Комісії Київради з питань гуманітарної політики Алла Шлапак.

На думку Алли Шлапак, пропозиція виокремити мережу "соціальних аптек", у яких користувачі "картки киянина" могли б купувати ліки за спеціальною роздрібною ціною, що буде значно нижчою, - є слушною.

Як пояснила депутат, специфіка ініціативи полягає у тому, що у так званих "соціальних аптеках" КП "Фармація" зможе реалізовувати абсолютно весь асортимент лікарських засобів (3-4 тис. найменувань – ред.) за спеціальною низькою ціною, а не лише на ті 100 найменувань, котрі виробники постачають в мережу із знижками, як це є зараз.

Алла Шлапак нагадала, що тижнем раніше, члени гуманітарної комісії довго дискутували щодо даної ініціативи, адже важливо було ґрунтовно продумати цей крок, щоб у киян не з’явилися труднощі, наприклад, з проїздом до "соціальних аптек", щоб не виник ажіотаж і не створювалися черги, щоб не було зловживань із кількістю придбаного товару тощо.

"Гуманітарна комісія рекомендувала КП "Фармація" залишити користувачам "картки киянина" можливість купувати ліки за пільговою ціною у всій мережі, нехай навіть це буде й обмежений асортимент. А той, хто бажає придбати медичні засоби за зниженими цінами і при цьому мати більш широкий вибір асортименту – зможе зробити це у "соціальній аптеці". На мій погляд, це компромісне рішення. Наші пропозиції були враховані й ініціатива знайшла розуміння депутатського корпусу Київради", - пояснила Алла Шлапак.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости