В Одесі готуватимуть розвідників і диверсантів

213
В Одесі готуватимуть розвідників і диверсантів

У Військовій академії Одеси з нового навчального року відкрито факультет з підготовки фахівців аеромобільних військ, розвідки і спецпризначення.

Видео дня

Як повідомили в Одеському регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, це третій факультет академії, на ньому здійснюватимуть підготовку офіцерів для Збройних сил України за спеціальностями: "Управління діями підрозділів аеромобільних військ" і "Управління діями підрозділів військової розвідки і спеціального призначення".

В середу зі Львова до Одеси після проходження курсу первинної військової підготовки у Військовому інституті при Національному університеті "Львівська політехніка" прибули 60 курсантів, які разом з іншими першокурсниками академії складуть 1 вересня присягу на вірність українському народу і вчитимуться на першому курсі нового факультету.

За темою: Міноборони планує створити в Одесі військову академію

Довідка. Військова академія Одеси створена на базі Військового інституту Одеського Національного політехнічного університету в 2011 році. У минулому навчальному році проводила навчання курсантів на факультетах підготовки офіцерів запасу і матеріально-технічного забезпечення.

В академії також проходять військову підготовку студенти інших одеських вишів, після завершення навчання випускникам присвоюють звання молодшого лейтенанта запасу.