БлогиМир

Тимошенко продовжує красуватися: 9 пальт за півтора місяці

44

З 2 грудня екс-прем’єра, 50-річну Юлію Тимошенко викликають на допити до Головного слідчого управління Генпрокуратури. Вона свідчить у кримінальних справах, які порушили щодо неї.

Юлія Володимирівна практично жодного разу не одягала до слідчого одне і те саме вбрання. Якщо в одному пальті приходила кілька разів, доповнювала його деталями. Завжди була в туфлях на високих підборах та платформі. На трьох останніх допитах була в коричневих, сірих та вишневих колготках. Доти завжди носила тілесні.

За півтора місяця змінила 12 пар взуття та одягла дев’ять різнокольорових пальт від української дизайнерки Айни Гассе. Усі пошиті в єдиному екземплярі. Зараз Гассе відмовляється говорити на цю тему. Раніше розповідала, що шиє по кілька речей за раз і що Тимошенко сама добирає тканину. Пальто від Гассе коштує близько 6 тис. грн.

"Юлія Тимошенко вдягається стильно та по обстановці, — каже стиліст 43-річний Сергій Маурін. — Переважно носить одяг стриманих кольорів, бо вона була прем’єром і намагалася ним залишатися. А в чиновників суворий дрес-код. Зараз Тимошенко приватна персона, тому може дозволити собі яскравіші кольори, прикраси. Нещодавня її поява у вишневому не є даниною моді, бо цей колір не буде жорстко модним у цьому сезоні. Зимою завжди вдягають одяг чорного, білого або з відтінками червоного".

2 грудня. На перший допит до прокуратури Тимошенко вбралася у чорні туфлі й темно-синє пальто з поясом та рукавами на три чверті довжини руки. Пальто доповнювали бежеві мереживні манжети й комір сукні такого у тон до пальта. Комір прикрасила плетеною брошкою з намистом. Це пальто та сукню вдягла на свій восьмий допит 30 грудня. Але взула яскраво-сині туфлі (на фото). Схоже, вони обтягнуті атласною тканиною.

15 грудня. Пальто кольору мокрого асфальту завдовжки до середини гомілки. Вдягла світло-сірі туфлі (на фото) та на кілька тонів світлішу сукню. Це ж пальто вдягла 18 січня. Додала чорні туфлі на підборах і темно-сірі колготки. Того дня мала найвищі підбори за весь час походів на допити. Прийшла в сукні без ґудзика ззаду.

20 грудня. Сірі туфлі й бежеве пальто з високим подвійним коміром та коричневим ґудзиком під ним. Підперезалася коричневим ременем зі шкіри, схожої на крокодилячу. Так само вдяглася на допит 5 січня. Мала це пальто й 17 січня — підібрала до нього коричневий джемпер та зелену спідницю. Одягла коричневі, а не тілесні, колготки. Взулася у коричнево-зелені туфлі з бантиком на носку.

22 грудня. Світло-сіре пальто й сукня, в яких два роки тому зустрічалася із білоруським президентом Олександром Лукашенком. Взула світло-сірі туфлі.

24 грудня. Cвітло-коричневі туфлі, в яких була на зустрічі з російським прем’єром Володимиром Путіним у Москві 2008 року. Одягла коричневе пальто з великим круглим коміром та бантом під ним.

27 грудня. Просторе світло-сіре пальто з двома ґудзиками на поясі й коричневі туфлі з гострим носком.

29 грудня. Чорне пальто з паском із такої самої тканини. З-під нього видно білий комірець сукні й манжети. Це саме пальто, але з іншою блузкою, вдягла на допит 31 грудня. Була взута в чорні лаковані туфлі.

13 січня. На допит прийшла у світло-сірому розкльошеному пальто. Взула світло-сірі туфлі з замші.

19 січня. Вишневе пальто трохи за коліно. Під нього вдягнула бузкову сукню, темно-вишневі колготки й такого ж кольору туфлі, пише Gazeta.ua.

Наши блоги