newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Міщенко: Судді ВАСУ вже все "вирішили" кулуарно

192
Міщенко: Судді ВАСУ вже все 'вирішили' кулуарно

Лідер Партії регіонів, кандидат на пост Глави держави Віктора Януковича впевнений у своїй перемозі, який склав свої депутатські повноваження. Таку думку в ексклюзивному коментарі кореспондентові MIGnews.com.ua виразив депутат від фракції БЮТ Сергій Міщенко.

Видео дня

Він підкреслив, що у Віктора Януковича тільки дві перспективи - "стати Президентом або залишитися ні з чим", оскільки він ще не Президент, але вже і не депутат. "І, швидше за все, варіант один : Конституційний суд (мабуть є зважаючи на ВАСУ - ред.) прийме рішення в його користь. А стати народним депутатом в даний момент він не зможе ніяк - тільки у разі дострокових виборів", - сказав Сергій Міщенко.

Депутат висловив думку про те, що ухвала суду кулуарно вже винесена. "Він упевнений на 100%, що він Президент. Це означає, що суд вже виніс ухвалу до постанови (реального оголошення рішення суду - ред). Цим рішенням, тобто здачею депутатського мандату, Віктор Янукович показав, що суд вже виніс ухвалу", - сказав Сергій Міщенко і відмітив, що інакше лідер фракції Партії регіонів ніколи б не склав свої повноваження.

Нагадаємо, 14 лютого Центральна виборча комісія визнала лідера Партії регіонів Віктора Януковича Президентом за підсумками виборів. 16 лютого прем'єр-міністр Юлія Тимошенко подала у ВАСУ позов з вимогою визнати недійсними результати другого туру президентських виборів. 17 лютого ВАСУ зупинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів другого туру виборів Президента до закінчення розгляду справи за позовом Юлії Тимошенко.

Очікується, що ухвала Вищого адміністративного суду України відносно позовної заяви про оскарження результатів другого туру виборів Президента України буде винесена в неділю, 21 лютого, повідомляє MIGnews.