30 сентября • обновлено в 19:58
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Партія регіонів з БЮТ не розмовляє

182

Партія регіонів веде консультації про створення нової коаліції з усіма фракціями, окрім фракції БЮТ.

Про це повідомив перший віце-спікер, народний депутат від Партії регіонів Олександр Лавринович.

Відповідаючи на питання, чи обговорюються в Партії регіонів можливі кандидатури в новому уряді, Лавринович підкреслив: "Це питання не для фракції, це вже питання до тієї коаліції, яка подаватиме кандидатури. Я думаю, між собою розмовляють і спілкуються депутати (на цю тему, - ред.), але це не має реального впливу на ті рішення, які прийматимуться потім".

При цьому Лавринович спростував інформацію про те, що може очолити Секретаріат Президента після інавгурації Віктора Януковича. "Мені про це невідомо", - сказав він, додавши, що ніяких переговорів не було. "Усі посади, які я займав, мене цілком влаштовували, і сьогоднішня (перший заступник Голови Верховної Ради, - ред.) теж", - завірив він, передає "Ліга".

Нагадаємо, раніше Лавринович заявляв, що після оголошення Януковича переможцем виборів Партія регіонів прискорить переговорний процес по формуванню нової коаліції, але чи вдасться завершити його до прийняття присяги новообраним Президентом - ще невідомо. "Не може бути категоричних відповідей. Процес буде інтенсивніший зараз проходити, це поза всяких сумнівів, до дня приведення до присяги новообраного Президента України, а чи завершиться - тут не може бути однозначної відповіді, та або ні", - підкреслив він.

При цьому Лавринович додав, що офіційні переговори почнуться, "коли ми отримаємо картину готовності до цих переговорів усіх суб'єктів".

Мы в Telegram! Подписывайся! Читай только лучшее!

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги