27 сентября • обновлено в 08:07
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

Скарга на вибори вже у ВАСУ

До Вищого адміністративного суду України поступив позов народного депутата Віталія Барвиненка (фракція БЮТ) на постанову Центральної виборчої комісії про оголошення результатів президентських виборів.

Як повідомили в прес-службі ВАСУ, скарга від народного депутата поступила до суду в понеділок. У своїй позовній заяві парламентар просить визнати незаконним постанову ЦВК про встановлення і оголошення результатів виборів Президента України і заборонити публікацію цієї постанови в офіційних друкарських виданнях.

Цей позов поки що не взятий до розгляду. З моменту прийняття у суду є 2 дні для ухвалення рішення за цією скаргою.

Як раніше писав ForUm, Блок Юлії Тимошенко в понеділок подасть позов до Вищого адміністративного суду України (ВАСУ) по оскарженню результатів президентських виборів, повідомив керівник фракції Іван Кириленко.

"Ми сьогодні подаємо скаргу до Вищого адміністративного суду", - сказав він на брифінгу в понеділок в Києві.

По словах Кириленка, кандидат в Президенти Юлія Тимошенко за законодавством має право оскаржити результати президентських виборів

Нагадаємо, 14 лютого Центральна виборча комісія оголосила переможцем президентських виборів лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Глава ЦВК Володимир Шаповал зачитав протокол комісії, підписаний усіма членами Центрвиборчкому. Згідно з документом, за Януковича віддали голоси 48,95% виборців, за Юлію Тимошенко - 45,47%, проти усіх проголосували 4,36 відсотки виборців.

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича на виборах Президента і вимагає перерахунку голосів.

13 лютого прем'єр звернулася до народу з телезверненням, повідомляє forUm.

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги