БлогиМир

Для Тимошенко Саакашвили пришлет на выборы своих боевиков?

73Читать новость на украинском

14 січня в конференц-залі МХ «Обозреватель» відбулася прес-конференція кандидата у Президенти України Михайла Бродського «Зрив виборів Юлією Тимошенко та можлива участь у цьому грузинських бойовиків Таргамадзе-Саакашвілі».

Офіційний прес-реліз конференції:

Михайло Бродський: Тимошенко та Саакашвілі розробляють сценарій зриву президентських виборів в Україні?

Мені як кандидату в Президенти Україні надійшла інформація, яка свідчить про загрозу втручання державних діячів іншої держави та міжнародних кримінальних структур в хід президентських виборів в Україні та зриву виборів загалом. Зокрема, йдеться про загін грузинських бойовиків під керівництвом комітету по обороні та безпеці грузинського парламенту Гіві Таргамадзе, особистого друга Михайла Саакашвілі.

Гіві Таргамадзе керував загонами грузинських бойовиків під час «революції троянд» у Тбілісі, на хвилі якої до влади прийшов Михайло Саакашвілі. Останнім часом Таргамадзе з численною групою осіб перебував в Україні, і, за моїми даними, він розробляє сценарії зриву виборів, співпрацюючи з кандидатом у Президенти Юлією Тимошенко.

Крім того, у моєму розпорядженні є аудіозапис розмови Тимошенко та Саакашвілі, де вони обговорюють необхідність особистої зустрічі Тимошенко з Гіві Таргамадзе, а також те, що Саакашвілі скерував до України найбільш «боєздатних людей».

Очевидно, що сценарії зриву виборів Юлією Тимошенко, про що останнім часом активно говорять політологи, таки розробляється. І пані Тимошенко, не знайшовши підтримки в організації псевдо-Майдану серед українців, вирішила залучити на свій бік «боєздатних людей» Саакашвілі-Таргамадзе.

Як кандидат у Президенти я звертаюся до чинного Президента, керівника Служби безпеки та генерального прокурора з вимогою негайно припинити втручання у виборчий процес представників іноземної держави. Крім того, вимагаю перевірити інформацію про причетність «боєздатних людей» до міжнародних кримінальних угруповань та з"ясувати мету їх перебування в Україні.

Я також звертаюся до ЦВК з проханням вивчити питання про загрозу участі цих осіб у президентських виборах України на боці кандидата Тимошенко, а також їх намагання зареєструватися міжнародними спостерігачами.

У зв’язку з цим я негайно скликав прес-конференцію, на якій розповів про подробиці цієї політичної афери.

Аудіофайл розмови Тимошенко прослухати можна тут http://video.oboz.ua/movie.php?aWQ9MzQwNDcmdnQ9MA== або безпосередньо у ролику нижче.

Саакашвили пришлет в Украину боевиков по просьбе Тимошенко

Бродский с удовольствием судился бы с БЮТ

Бродский: Тимошенко - больше КрысЮля, чем ТигрЮля

Наши блоги