newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Генпрокуратура розгляне діяння мера Львова

213
Генпрокуратура розгляне діяння мера Львова

На засіданні Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією ВРУ, яке відбулося 09.09.2009, було розглянуто звернення народного депутата України Пилипенка, щодо можливих протиправних дій Львівського міського голови Садового та окремих посадових і службових осіб Львівської міської ради, порушення ними прав громадян, невиконання рішень судів, потурання таким діям прокурора м. Львова Палюха, незаконних і безпідставних відмов органів прокуратури в порушенні кримінальних справ тощо.

Видео дня

Як повідомляє прес-служба Верховної ради України, заслухавши виступ народного депутата України Пилипенка та обговоривши його Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією ВРУ прийняв рішення направити матеріали звернень Генеральному прокурору України.

Матеріали направлені для організації належної перевірки, вжиття заходів для усунення порушень вимог закону та, за наявності підстав, притягнення винних осіб до передбаченої законом відповідальності.

Після одержання відповіді з Генеральної прокуратури комітет додатково розгляне це питання на одному із своїх чергових засідань і запросить на нього представника Генеральної прокуратури України.